reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy i dzieciątka

ale Alex tez takie robi:tak: np.jak zje szpinak (ktorego nie lubi) to kupa zielonajak marchewke to widac ja w kupce.A te kupy takie jak pisalasbardziej ''dorosle''.Wyluzuj.nic jej na pewno nie jest.
 
reklama
Madzia spoko, to normalne. Mała dostaje "dorosłe" jedzenie to i takie kupy robi. U nas to samo.

Marys mój jest na butli od początku (przez 2 m-ce był jeszcze do tego cyc) i nigdy nie zjadał tyle co piszą na opakowaniu. Teraz robie mu 150ml, ale rzadko tyle zjada, zdarza się ok 100, czasem mniej. Myslę że nie masz się co martwić, zobaczysz zresztą czy przybiera. Mój ładnie rośnie więc się nie martwię, widocznie tyle mu wystarcza/
 
a ta ciemnazielen

moja tez nie zjada tyle ile na opakowaniu...max 180ml na noc a w ciagu dnia max 140ml.
i odkad zaczelam jej na spiocha o 23 dawac mleko to zaczal jej drugi podbrudek rosnac...
bo teraz zasypia o 19 i do rana nie starcza jej
 
Ostatnia edycja:
Madzia ja uważam tak samo jak Bluebell:tak: je juz rózne rzeczy wiec i kupki rózne są,ja bym sie zastanowiła nad selerem-to silny alergen:tak: do roku nie powinno sie dawać,moze na to jest uczulona:confused:

moj mały je 150 ml mleka 5 razy dziennie,nocki przesypia od tygodnia,na butle budzie sie dopiero o 6,7 rano a zasypia o 21:happy:
 
Madziu piszesz że karmisz już Simran Humaną2 bo ponoć się nie najadała, ale zaraz też piszesz że jadła max 140ml, i na noc 180ml, to chyba bardzo dobre ilości zjadała, skąd przypuszczenie pediatry że Simran się nie najada i czemu kazał Ci zmienić na mleko które należy podawać po skończeniu 6 mies jak Simran ma dopiero 4mies.?? Dlaczego dokarmiasz Ją w nocy przez sen?? czy domaga się tego?? Płacze?? Przecież piszesz że przez sen, to ja już nic z tego nie rozumiem....
A kupy z Twojego opisu jak dla mnie są normalne, aczkolwiek nie ukrywam że z pewnością dużo za wcześnie zaczęłaś wprowadzać córci inne rzeczy niż mleko, poczytaj sobie o "zespole złego wchłaniania" jak łatwo można uszkodzić dziecku kosmki w jelitach podając zbyt wcześnie nowości, potem właśnie część jedzonka jest wydalana w postaci niestrawionej np, kawałki marchewki która normalnie powinna być strawiona nadając kupce tylko kolor.
 
reklama
Do góry