reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

reklama
Mój wielki bebzol w dniu dzisiejszym ;-)
 

Załączniki

  • P230511_08.13.jpg
    P230511_08.13.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 91
  • P230511_08.14_[01].jpg
    P230511_08.14_[01].jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 77
Mój wielki bebzol w dniu dzisiejszym ;-)

22 tydzień :-)
Ale mi się urosło tu i ówdzie ;-)


No to wstawiam zdjątko z przed chwili - wykorzystałam męża do zdjęcia, bo musiałabym się gimnastykować przed lustrem...
Trochę nam się urosło heh...;-)
Zobacz załącznik 356176

Dziewczyny śliczne brzuszki:-)

A to my w 20 tygodniu:-)



A to mój brzuszek w 23 tygodniu:)
Przepraszam za strój i minę, ale zdjęcia robiłam z rana po przebudzeniu:)

Zobacz załącznik 355565Zobacz załącznik 355566

A to ja na wczorajszym konercie Shakiry


Dziewczyny, Wszystkie brzusie śliczniunie :) Mam nadzieję, że i kruszynki w środku mają się świetnie , tak jak ich mamy wyglądają:)
 
Aniawos - ja póki co jeszcze korzystam i gdzie mogę zakładam szpilki...ja to do porodu chyba w nich pojadę:) na każde wyjście obowiązkowo buty na obcasie, jakoś nie lubię płaskich i nie mogę się do nich przyzwyczaić heh..Tylko "za chwilę" skończą mi się te przyjemności jak mi nogi zaczną puchnąć:-)
 
ola ok:-) smiałam się tylko, ze nawet do zdjecia brzucha szpilki się załapały:-D
a ja nie lubię..no tylko u kogoś na nogach..wcześniej jeszcze chodziłam, ale potem przestałam i teraz jak mam założyć to zaraz bolą nogi..a po 2-gie jestem wysoka i czasami w wysokich butach czuję się za wysoka..
kacha super brzuchol:-) fajna uśmiechnieta buzia..
misiako co patrze na twoje foty to zazdroszczę słonka i kąpieli w ciepłej wodzie- na Baltyk w sezonie nie mam co liczyć:sorry2:..ech..i opalenizny, którą napewno masz:tak:
 
reklama
Do góry