reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

BRZUSZKI!! (MAJOWO/KWIETNIOWE)

Heksa ALE SIE UŚMIAŁYŚMY Z TEŚCIÓWKĄ
Głuszek boki zlewałyśmy
Trini pięknie wyglądasz i jaki piękny ten park
Abryz to kawał do rysowania :( jest koło po dwóch stronach kreski a w srodku koła punkt
 
reklama
Nie mam pojęcia czy ociemniały ale to ordynator oddziału hirurgi naczyniowej piętro nad połoznictwem wiecej do niego nie pójde bo diabli wiedza co teraz wymyśli Ale konowały... I jak sie leczyc?
 
Ojej pominęłam dwa brzuszki :-[,
Głuszek fajny okrąglutki!
Kropecka super zdjęcia pod tym drzewem, no i ślicznie wyglądasz!
 
Ponieważ w sobotę brzuszka juz nie będzie, a raczej jego mieszkańca, wklejam ostatnie zdjęcia na pamiątkowe pożegananie

39tydzien27sa.jpg


39tydzien13fz.jpg


39tydzie4vw.jpg
 
Staram sie ale jak mozna nie zauwazyć brzucha u ciezarnej w końcówce8 m-ca. Ociemniały nie bo sprawdził czy odpowiedni banknot za porade lekarską uzyskal.. ;D
Ale nie chciała bym do niego na oddział trafic nie nie nie.....  Bo diabli wiedzą co by to było....
julienx troszke ciemne u mnie i ciązko , ale piłeczka łdniutka okrąglutka ;D
 
a nie znasz takiej choroby - ociemniałość wybiórcza i jest jeszcze głuchota wybiórcza? Mój mąż na to choruje.
 
Julienx, brzuszek ładny i już nisko leży. :) :) :)

Heksa, stówkę poznał po tym wypukłym krzyżyku w rogu. ;D ;D ;D
 
reklama
Do góry