reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki majówek:)

nooo zaokrąglił się :)
A to mój z 11 tyg
14741062_1159655760788667_1127982424_n.jpg
Super wyglada taki brzuszek na tak szczuplych osobach, od razu widac ze ciazawy z tą talia osy [emoji16]

 
reklama
z tą talią osy bym nie przesadzała ;) Ja raczej mam taką chłopięcą figurę. Teraz cycka mam, ale generalnie piersi mam małe, jestem chuda, wyglądam jak dziewczynka :p Dzięki za komplementy odnoście brzuszka ;) Też mi się podoba, chodź wydaje mi się, że jak na ten okres ciąży to jest za duży, a wieczorami to już 6 mc normalnie. Nawet jak założę luźniejszą bluzkę to widać. Ale w drugiej ciąży miałam tak samo, więc taka moja natura. Brzuch miałam pod koniec ogromy, ba w 6 mc już był wielki.
 
Ale super brzuszki:)
Ja też już mam taki że jak ktoś spostrzegawczy to zobaczy dziś był znajomy teściów i mojego C też i tak się kręciłam kolacje młodej robiłam i coś gadka że na nowe mieszkanie to i by się coś przydało bo Dominika taka duża i on a może już jest:) i się śmieje ja też zaczęłam się śmiać:) więc już obcy widzą
 
Ale super brzuszki:)
Ja też już mam taki że jak ktoś spostrzegawczy to zobaczy dziś był znajomy teściów i mojego C też i tak się kręciłam kolacje młodej robiłam i coś gadka że na nowe mieszkanie to i by się coś przydało bo Dominika taka duża i on a może już jest:) i się śmieje ja też zaczęłam się śmiać:) więc już obcy widzą
No. Nawet jak ktos spostrzegawczy to glupio spytac. A nuz sie komus przytylo [emoji3] ostatnio mnie kolezanka w pracy spytala czy ktos juz zauwazyl moj rosnacy brzuszek, ja odpowiedzialam ze nikt nie pytal i pokazalam jej ten obrazek: kiedy mozna spytac kobiete czy jest w ciazy [emoji3]
1476646160-1d1mld.jpeg


 
tak, mój mąż kiedyś pogratulował sąsiadce, ale serio, wyglądała jak w ciąży hahahah
Ja mialam taka znajomą, szczupla a brzuszek balonik, bylam pewna ze w ciazy ale nie skomentowałam. I dobrze bo jakis czas później znow ja spotkałam i brzuch byl taki sam [emoji39]nie byla w ciazy. Napewno by sie jej przykro zrobilo dlatego lepiej nie pytac [emoji4]

 
Kobiety, które mają rozstęp mięśni prostych brzucha (np.po ciąży) mogą wyglądać jak w permanentnej ciąży.
Często jedynym ratunkiem jest operacja.

Dlatego lepiej nie komentować.
One mają ogromne kompleksy, a często to są szczupłe osoby.
Sama mam taki rozstęp, ale na szczęście póki co niewielki. Nie wiem jednak, czy po ciąży nie będzie gorzej i czy sama też nie będę wymagać operacji.


To tyle z off topu. Kończę już. [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No też mam taką koleżankę w pracy no byłam na 100 pewna ale siedziałam cicho bo zaczęłam dopiero pracować wtedy a sucha jak patyk wręcz zasuszona ja szczupała ale brzuch miałam płaski więc obcy widzą:)
 
Kobiety, które mają rozstęp mięśni prostych brzucha (np.po ciąży) mogą wyglądać jak w permanentnej ciąży.
Często jedynym ratunkiem jest operacja.

Dlatego lepiej nie komentować.
One mają ogromne kompleksy, a często to są szczupłe osoby.
Sama mam taki rozstęp, ale na szczęście póki co niewielki. Nie wiem jednak, czy po ciąży nie będzie gorzej i czy sama też nie będę wymagać operacji.


To tyle z off topu. Kończę już. [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na fb jest grupa i wszyscy wala do Krakowa do dr Topy czy jakos tak.
Jak urodze to tez ide na usg i ewentualnie na zabieg.
Zdjecia na forum wstawiaja i naprawde dziewczyny maja bardzo duze rozstepy miesni.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na fb jest grupa i wszyscy wala do Krakowa do dr Topy czy jakos tak.
Jak urodze to tez ide na usg i ewentualnie na zabieg.
Zdjecia na forum wstawiaja i naprawde dziewczyny maja bardzo duze rozstepy miesni.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Wiem. Jestem w tej grupie. [emoji6]
Póki co tylko mój ginekolog mnie badał i on uważa, że mięśnie mi się już same zeszły po poprzedniej ciąży. (Na początku była masakra). Tylko w okolicy pępka mam "dziurę", ale bez przepukliny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry