reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki, diety i ćwiczenia - czyli figura i forma po porodzie

reklama
natalia88 mi tez waga slabo spada. bardzo sie pilnuje z jedzeniem, az czasem glodna jestem pod wieczor a tu waga stoi od jakichs 2 tyg:( spacery tez mam codziennie okolo 3godz. motywacja zaczyna powoli spadac nie wiem co sie dzieje z tym moim cialem:(
 
Natalia, mam dokładnie to samo... tyle, że czasem podjem coś słodkiego...Ale co spadnę kiloram to mi potem pół przybywa...
 
Nataliia jak cwiczysz to raczej skup sie na ubywajacych centymetrach a nie na wadze.

U mnie waga stoi ale juz widze ze figura mi sie zmienila. Centymetry ubywaja a waga stanela na 63kg a chcialabym miec 57.
najwazniejsze jest to ze chudne a waga chyba stanela bo miesnie sie rozwijaja:sorry:
 
wlasnie waga nie jest najwazniejsza. u mnie niby od razu po porodzie byla taka jak przed ciaza, teraz nawet mniej, ale nad figura trzeba bedzie jeszcze popracowac.. No i moze jakies ograniczenia w diecie wprowadzic bo na razie jem wszystko i w kazdych ilościach ;)
 
Ja jem normalnie tak jak wczesniej ale Skalpel Ewy Chodakowskiej tak ksztaltuje cialo ze chyba juz zawsze bede z nia cwiczyla:-D Byc moze za jakis czas przerzuce sie na Killera ale teraz Skalpel to wystarczajacy trening.
Polecam bo naprawde to dziala:tak:
Gdyby ktoras sie zdecydowala to niech sie zmierzy w brzuchu, udach i biodrach. Efetk juz po miesiacu cwiczac min.3 razy w tygodniu.
Ja cwicze codziennie i efekt po 2 tygodniach:tak: spodnie zaczely spadac z tylka:-D nawet maz zauwazyl:tak:
Chociaz dla niego juz jestem laseczka:-D:-D:-D
 
Natalia ja mam jeszcze 14 kg do przodu i też stoi w miejscu, zaczęłam brać hormony to raczej nie pomoże w utracie wagi... po kontroli mogę ćwiczyć więc póki co ewka jak u większości tutaj -zaczynam w poniedziałek i zobaczymy!! a niebawem (jak trochę brzuch się zmniejszy bo wstyd) wracam na fitness
 
Anka też ćwiczę E.Ch. waga stanęła w miejscu ale kształty widać po tyg, Generalnie ćwiczę codziennie tylko 2 razy odpuszczam ćwiczenia na nogi bo mi kolana siadają. Jem normalnie, zresztą czasami jem dużo więcej bo Gabi wysysa ze mnie i na okrągło jestem głodna i pić mi się chce. Wodę litrami pochłaniam.
Natalia, Makunia głowa do góry, nie myślcie tak o tych kg, polecam również E. Ch, o której Anka wspomniała, bo nie są to trudne ćwiczenia.
 
reklama
Do góry