reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki, diety i ćwiczenia - czyli figura i forma po porodzie

reklama
A jak dziewczyny z rozstępami? smarujecie się czymś? Ja przez prawie całą ciążę nie miałam żadnego rozstępu tylko na koniec mi wywaliło na środku brzucha kilka rozstępów:( brzydkie są:( smaruje właśnie tym: Palmers terapeutyczna oliwka do ciała, 150ml - Bodyland.pl narazie nie widzę wielkich zmian ale mam nadzieję że mi to zniknie bo latem się nie rozbiorę!!;/
Aha ! a jakies pasy ściągające na brzuch używacie?
 
U mnie ani w czasie ciazy ani po ciazy nie ma rozstepow co mnie strasznie cieszy. Co do pasow to ja nie uzywam ale mam majtki sciagajace i polecam bo wczesniej uzywalam po Laurze i zdaly egzamin, teraz tez:tak:
 
basiatoja Ja go uzywalam w ciazy na zmiane z skin perfecting oil firmy johnsons. Niestety i tak nie uniknęłam rozstepow ktory wyszly mi jakies 3 tyg przed porodem. Teraz dalej sie smaruje ale wiem ze to raczej nic nie zdziala. Trzeba czekac a z czasem same zbledna..
A pasa nie uzywam bo nie mam takiej potrzeby.
 
Ludzie Kochani dzis wzielam sie za cwiczenia i musze przyznac ze kondycji brak. Nawet nie wiedzialam ze mam tak zastane miesnie, to jakis koszmar. Pewnie z dnia na dzien bedzie latwiej ale dzis to byla mega porazka. Nog nie czuje a ramiona odpadaja, szok
 
anka26 wiem o czym mowisz. mimo ze cwiczylam w ciazy to jednak w 8-9 mc juz nie cwiczylam, potem polog wiec w sumie jakies 3mc bezruchu ;) No i po pierwszym dluzszym spacerze z wozkiem zakwasy czulam przez kolejne dwa dni ;)
Z cw jeszcze musze sie troche wstrzymac, ale moze wczesniej uda mi sie pojsc na gimnastyke dla mam po porodzie, tam powinno byc lajtowo
 
ANka może miałaś zbyt intensywny trening?
Ćwiczę od tygodnia codziennie, oczywiście po trochę głównie brzuch i póki co nie męczy mnie to, ale taka słaba jestem ogólnie, że w nocy nie mam czasem sił przebrać Gabi, bo mi słabo, duszno i opadam z sił.
 
reklama
Do góry