reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki, diety i ćwiczenia - czyli figura i forma po porodzie

Noelka cwiczysz za darmo link masz powyzej. Ja jakos sceptycznie podeszlam do tych cwiczen ale jak zobaczylam wynik to z calego serca moge kazdej polecic
Tak jak Kania pisze nie sa to trudne cwiczenia wiec kazda moze je wykonac
Ja w pierwszym dniu dalam rade tylko do 12 minuty wiec nie ma sie co zalamywac kolejne dni byly o wiele latwiejsze. Teraz daje rade calosc. Powodzenia!!
 
reklama
U mnie dziś mija 6 tygodni od porodu, wszelkie plamienia ustały kilka dni temu więc z czystym sumieniem mogę zacząć już ćwiczyć :-).
 
dziewczyny a po cesarce to ja juz moge cwiczyc? niby swietnie sie czuje, plamienia nie mam, ale jak sie chwale ze jade ze skalpelem co 2 dzien do konca, to po mnie krzycza, ze po cesarce nie wolno?

no jak to jest bo zglupialam calkiem, a wizyte kontrolna mam dopiero 3 czerwca? a zal mi teraz przerwe ze skalpelem robic ;-)
 
ja jak byłam po 6 tygodniach po cesarce na wizycie u gina to powiedziała że spokojnie na siłownię mogę już nawet chodzić
 
ja po cc, a nawet dwóch i ćwiczę od tego tygodnia, czyli minęło 7 tygodni
ale gin zapomnialam spytać czy mogę:sorry2:
w każdym bądź razie czuję się dobrze, rana nie rwie, nie swędzi, nic się nie dzieje, więc chyba jest ok
 
Po dwoch tygodniach z Ewka wkladam swoje jeansy hurrraaa
Do urlopu bede wygladala jak sama Ewa:-D:-D:-D:-D:-D:-D
W sumie to jeszcze bym chciala uda zwalczyc i troszke boczki a tak jest ok
A wy jakie macie defekty do zniwelowania:-D
 
Anka super, gratuluję a Ty codziennie ćwiczysz???
Po cc zaczęłam ćwiczyć po 7 tygodniach, najpierw swoje ćwiczenia.
Miałam zabrać się za a6w ale mój kręgosłup mógłby tego nie wytrzymać więc z E. Ch. jest łatwiej.
Myślę żeby zacząć wprowadzać bardziej intensywniejszy trening ale to po skończeniu tego, czyli do końca miesiąca.
Mnie by brzuszek zminimalizować, nogi mam w miarę chude ale w biodrach, tyłek "podnieść" mogłoby ubyć i boczki.
Mierzyłam się ostatnio i w talii mi ubyło a w biodrach od porodu jakieś 4 cm tylko.
 
widzę, że dużo osób poleca ćwiczenia z Ewą. Chyba też się skuszę. Musze się za siebie zabrać porządnie, ale mam strasznego lenia niestety, a słodycze wyjątkowo mi smakują po ciąży.
 
reklama
Kaniu, mnie w biodrach ubył dokłądnie 1 cm, a wcześniej niestety tyłek powiększył się o całe 11 cm:confused2::confused2:.
Przed ciążą mieściłam się w 38/40, teraz - 44 :wściekła/y:.
 
Do góry