reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszek

KAszu Doxa dzięki dziewczyny, jak zwykle jesteście przemiłe. A ja zmieniam kolor twarzy na czerwony :)

Doxa, gdyby mój mózg lepiej pracował w ciąży a nie gorzej to już dawno bym zrobiła fotki. :)

Wiesz, że ja nigdy wcześniej też tak nie jadłam. Oskar mi kilka dni temu powiedział żebym dołożyła jeszcze białego serka bo tak robili im kiedyś w przedszkolu.

Więc wymieszałam zgniecione truskawki z cukrem śmietaną i dodałam (sporo) białego sera. Ja ser uwielbiam więc się zajadam ostatnio tym. Spróbuj pyyycha.

Dziewczyny Wam tez polecam pyszne i zdrowe na kości w ciąży i zęby :)

Jolik dzięki serdeczne za miłe słowa a na lekki obiadek świetna sprawa. No no lody z karmelem. O rany już mi ślinka leci a jestem pełna. Kiedyś słodycze mogły dla mnie nie istnieć ale teraz to tonami pochłaniam :)


 
reklama
to generalna próba, zobaczymy czy uda mi się wklejic zdjęcie ???

URL]
 
no udało się (skopiowałam nie ten adres co trzeba, dzięki Doxa)
więc to ja tydzień temu w Sopocie, trochę mało nas widac ale to zawsze coś ;D

postaram sie zrobić zdjątko samego brzusia
 
reklama
No barawo udało się!

Magda, ale to chyba zdjęcie z przed ciąży??

Coooo tydzień temu? Magdeczko a gdzie Twój brzuch ???
Wyglądasz przeuroczo!!!
 
Do góry