reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszek

na tym trochę lepiej widać moje mieszkanko ;D
Doxadziekuje za miłe słowa
dscn15835xg.jpg


 
reklama
Tak tutaj troszeczkę widać, Magda taki brzuszek to chyba miałam w 15tc ;D ;D ;D

Tobie to chyba nikt nie wierzy, że jesteś w ciąży? ;D ;D

Super wyglądasz!!!!!!!!!!!
 
Magda, Ty jesteś w ogóle w ciązy?????
Takie brzuszątko to ja miałam ponad miesiac temu. Ale ten mój ponoć jest duży, wiec sie nei wypowiadam, ani nie porównuję.....
Jesteś z 3miasta?
 
No czasem jest z tym problem ale brzuszek staje się dosłownie z dnia na dzień większy. Wszyscy się śmieją gdzie ja to dzieciątko chowam ;D ;D za niedługo pewnie będzie już duży i nawet się nie spodzieję kiedy urosnie do "normalnych rozmiarów"
A w tym Sopocie to byłam dosłownie przez 1 godz, ale i tak było warto ;D
Jak znajde to przeslę Wam zdjęcie z mojego ślubu ( z przed miesiaca) wtedy to jeszcze nie było nic a nic widac ;D ;D
 
W Sopocie przez godzine....... To ja Was zapraszam dziewczynki do Sopotu na wakacje ;D
Mieszkam w centrum Gdanska (spacerkiem na Starówke) a w Sopoćkowie bywamy często z mężem bo to takie spacerowe miejsce. Czasem idziemy na dłuższą wędrówkę i brzegiem morza wracamy do gdańska-Brzeźna na obiadek do moich rodziców ;)
To co, która chce sie wbic na wakacje? W sierpniu będe pewnie już na zwolnieniu w domciu, takze ZAPRASZAM ;D
 
reklama
Bazalku zazdroszcze Ci, ja to jestem wprost zakochana w morzu ale niestety ostatnio nie mam okazji wyjechać i jak trafi się taka okazja aby choć przez chwilke pobyć nad morzem to zawsze korzystam
Ja za to mogę Was zaprosić w góry, no bo ode mnie to już rzut beretem ;D
 
Do góry