reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuchata galeria

Asylan,
my mamy taką półprofesjonalną lustrzankę więc ona nie ma żadnych bajeranckich funkcji - efekt uzyskany dzięki oświetleniu. Znaczy brzusio tak wyglądał nie na ekranie ale w rzeczywistości :-)
A o jaką opcję chodzi to mogę się tylko domyślać, bo często aparaty robią w sepii np.

Esia
nie ma się na razie co przejmować. Jak byłam ostatnio na usg to moja niunia robiła jeszcze fikołki. Dzieci zmieniają pozycję nawet po 30 tc także jeszcze czas...
 
reklama
Sorga efilo my mamy cyfrowy aparat Olympus i tam jest gdzies taka funkcja i sepia tez jest i nawet w marmurku mozna zrobic. jak sie dowiem gdzie to jest jak sie nazywa i jak sie uruchamia to napisze. fotek jeszcze brak bo brak czasu buuuu. buzka. Kotek piekny brzusio czy widac tam juz kreske pod pepkiem czy mi sie wydaje?? mi jeszcze nie wylazla ale bedzie bedzie...
 
Pisałyscie wczesniej ze urodzilyscie w 36,38 itp tyg. a powiedzcie mi tygodnie byly liczone od ostatniej miesiaczki czy od owulacji?
 
Oto mój brzusio dokładnie tydzień temu
 

Załączniki

  • aaa.jpg
    aaa.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 56
Siwucha-sliczny brzunio, a ja sie wlasnie zorientowalam ze moj suwaczek pokazuje juz 7 miesiac!!! Czyli weszlam w ostatni trymestr :-)
 
reklama
Do góry