reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuchata galeria

hey efilo a ja pokazalam twoj brzusio miskowi i powiedzial ze nasz aparat tez ma taka funkcje i mi zrobi jaki kolor chce :)))
 
reklama
Ja urodziłam córkę w 38 tc i wszystko było ok. Teraz też nie zamierzam czekać :-) . A mam tak fajnie, że wtedy miałam termin na 6 czerwca a teraz na 7 czerwca. Może moje dziewczyny będą obchodziły urodziny tego samego dnia?!
 
A ja urodziłam w 36tc.
Ale teraz wolałabym dotrwać do terminu, bo jak będzie wcześniej to moje plany powrotu do pracy trochę się pokomplikują i mąż w pracy też będzie miał problem z opieką na żonę.
Ale co ma być to będzie :tak:
 
:tak: :-D Przecudna willa:) obszerna dość a wiecie że juz jakoś teraz w 26 tyg dzidzi sie mogą główkami do dołu układać? :-D :tak:
 
Willa rzeczywiście niezła :-D

Sorga ale jeszcze nie ostatecznie, prawda? Tzn. dziś główką w dół, jutro może być odwrotnie?
 
reklama
zdaje się że już powoli przybieraja tę pozycję- tak jest napisane w kilku kalendarzach ciążowych i nie wiem do kiedy ostatecznie, ale miejsca na fiku miku maja co raz mniej!!! za jakiś kilogram ciężko im będzie tak się o 180 stopni przekręcić:tak: O naprzykład tu piszą o tym, a tu masz nawet obrazek:)
 
Do góry