reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuchata galeria

Esia to ja też jestem okropna, bo bluzka rzuciła mi się w oczy pierwsza:-D :szok: do widoku brzusia się przyzwyczaiłam:-p ;-) tylko dorotko nie strzelaj, poddaję się:laugh2:
 
reklama
dzięki dziewczynki za komplementa
mnie bluzka tez sie podobala dlatego kupilam:-)

a co do suwaczka to nie wiem czy zauwazylyscie u siebie,ae wg miesiaczki mam 26 tydz,a wg suwaczka 25tc,to dziwne,pewnie suwaczek nie bierze pod uwage owu:-)
 
Dorotka u mnie się zgadza - a przecież mamy 1 dzień różnicy w terminie. To i wg suwaczków by się zgadzało. Jesteś pewna? Bo na bieżąco kontroluję suwaczek z info od gina (na każdej wizycie podaje tc wg @) i zawsze się zgadzało.
 
Esia wg miesiączki,a ostatnią mialam 23 wrzesnia to 23+7 -3m-ce to 30 czerwiec,czyli od 23 wrzesnia 2006 roku minęlo dokladnie 26,a nie 25 tyg:szok:wiec nie wiem jak to liczyc
 
A wzięłyście pod uwagę, kochane dziewczyny, że wszelkiego rodzaju suwaczki ciążowe liczą minione miesiące? Czyli np. jeśli ja miałabym na suwaczku "I am 19 weeks", to by oznaczało że dzisiaj skończyłam 19 tydzień, a więc jest to pierwszy dzień 20 tygodnia. :happy:
 
Dorotko
od 23.09 do dziś jest równe 25 tygodni. Czyli jesteś w 26 tygodniu. Choć lekarz by liczył 25, bo jak już wcześniej wspominałyśmy, oni liczą tylko zakończone.

JA TEŻ CHCĘ TAKĄ BLUZKĘ!!!!!:-D
 
Dorotko
od 23.09 do dziś jest równe 25 tygodni. Czyli jesteś w 26 tygodniu. Choć lekarz by liczył 25, bo jak już wcześniej wspominałyśmy, oni liczą tylko zakończone.

:-D
dziekuje za odpowiedz,juz mi w sumie wszystko jedno jak to liczyc
mam tylko nadzieje ze ten termin to bedzie wczesniej niz na 30 czerwca:-D
 
oj tak kolo polowy czerwca chcialabym urodzic
wiesz najgorsza jest dla mie swiadomosc tego
ze koncowka jest trudna co do poruszania,spania itp
ja wiem ze dla dobra dzidzi jestem w stanie wiele zniesc
ale jakby waga malej byla odpowiednia
to tak w 38 tc chcialabym urodzic:tak:
 
reklama
hehe Dorotko moze sie spelni :))) ja tez tak chcialam juz nawet po 37tyg jak jest bezpiecznie i co??? tydzien przechodzilam a robilam wszystko i sie nie oszczedzalam i nic nie pomoglo zeby przyspieszyc... pewnie niedlugo zaczniemy watek: Jak przyspieszyc/wywolac porod???? ale i tak wszystko od dzidzi zalezy czy gotowa czy nie.
 
Do góry