reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe plamienie w 5 tygodniu ciąży.

Dołączył(a)
26 Styczeń 2022
Postów
10
Witam.Wedlug miesiączki 5 tydzień ciąży.W czwartek beta hcg 5427.Dzisiaj zauważyłam brązowe upławy,nawet to nie plamienie bo jest tego narazie naprawdę mało.Brzuch mnie dzisiaj wcale nie bolał,ale byłam na nogach prawie cały dzień.Lekarz dopiero we wtorek mam nadzieję że dotrwam i że wszystko będzie ok.Boje się że to początek poronienia.
 
reklama
Ja miałam w 6 czy 7 tygodniu taką czekoladową wydzielinę. Byłam u 2 ginekologów i nikt nie potrafił powiedzieć co to, ale że ciąża była ok, to machnęli na to ręką. Podobno zdarza się. Generalnie mi powiedzieli, że plamienia najczęściej nie oznaczają nic niepokojącego, co innego krwawienie.
 
Ja poroniłam 3 razy, raz w 9tc i dwa razy w 5tc. Zawsze każde poronienie zaczynało się od różowych plamien a potem czerwonej krwi. Brązowego plamienia nigdy nie miałam, ale często piszą dziewczyny ze miały brazowe plamienie i jest nie groźne a dziewczyny które są na początku poronienia piszą ze wlansie różowe lub czerwone. Ale może warto przejechać się na izbę?
 
Witam.Wedlug miesiączki 5 tydzień ciąży.W czwartek beta hcg 5427.Dzisiaj zauważyłam brązowe upławy,nawet to nie plamienie bo jest tego narazie naprawdę mało.Brzuch mnie dzisiaj wcale nie bolał,ale byłam na nogach prawie cały dzień.Lekarz dopiero we wtorek mam nadzieję że dotrwam i że wszystko będzie ok.Boje się że to początek poronienia.
To normalne. Ja miałam podobną sytuację.. nie wiem wtedy jaka była beta.
To początek zagnieżdżenia się zarodka w macicy stąd te plamienia Miałam czekoladowa wydzielne i trochę pobolewal brzuch. Jak na okres. dwóch ginekologów mówiło że takie rzeczy się zdążają. Zrobiło mi USG nie było nic niepokojącego. Dziś jestem w 28tc
 
Witam.Wedlug miesiączki 5 tydzień ciąży.W czwartek beta hcg 5427.Dzisiaj zauważyłam brązowe upławy,nawet to nie plamienie bo jest tego narazie naprawdę mało.Brzuch mnie dzisiaj wcale nie bolał,ale byłam na nogach prawie cały dzień.Lekarz dopiero we wtorek mam nadzieję że dotrwam i że wszystko będzie ok.Boje się że to początek poronienia.
Lepiej skonsultować z lekarzem. U mnie wczoraj 6 tc i zaczęły się brązowe plamienia co dzisiaj przeszło już w krwawienie i poronienie .
 
reklama
Kochani plamien jako tako nie ma.Ale dostałam gorączki 39,2.Maz dzwonił do lekarza kazał zbijać gorączkę apapem i dużo pić.Mowi że taki wirus panuje.
 
Do góry