reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka, pusty pecherzyk ciazowy

Dołączył(a)
4 Październik 2019
Postów
7
Cześć dziewczyny
Wczoraj byłam u gina na pierwszej wizycie ciążowej
Ostatnia miesiaczka 12 czerwiec
Wg usg precherz ciazowy 1.7cm
Co odpowiada 6+4 tc,
A nie widać zarodka
Po wizycie zbadałam bete wynik 14500
Za tydzień kolejna wizyta ale lekarz kazał nastawic się, że raczej już zarodek się nie pojawi co myślicie?
 
reklama
Pęcherzyk musi mieć 25 mm aby mówić o tym, że jest pusty. Twój ma 17 mm więc to już taka granica. Zarodek pojawia się najcześciej przy wartości 10 mm. Więc lekarz poniekąd ma rację.
 
Cześć dziewczyny
Wczoraj byłam u gina na pierwszej wizycie ciążowej
Ostatnia miesiaczka 12 czerwiec
Wg usg precherz ciazowy 1.7cm
Co odpowiada 6+4 tc,
A nie widać zarodka
Po wizycie zbadałam bete wynik 14500
Za tydzień kolejna wizyta ale lekarz kazał nastawic się, że raczej już zarodek się nie pojawi co myślicie?
W obecnej ciazy miałam identyczna sytuację, też w tym czasie był tylko pecherzyk ( cykle mam 23 dni), lekarka mówiła że jeszcze nie widać zarodka i żebym przyszła za 2 tygodnie, po tym czasie był już zarodek i widać było pracę serduszka i dopiero po tej wizycie założono mi kartę ciazy
 
W obecnej ciazy miałam identyczna sytuację, też w tym czasie był tylko pecherzyk ( cykle mam 23 dni), lekarka mówiła że jeszcze nie widać zarodka i żebym przyszła za 2 tygodnie, po tym czasie był już zarodek i widać było pracę serduszka i dopiero po tej wizycie założono mi kartę ciazy
Czyli jest jeszcze cień szansy
 
W obecnej ciazy miałam identyczna sytuację, też w tym czasie był tylko pecherzyk ( cykle mam 23 dni), lekarka mówiła że jeszcze nie widać zarodka i żebym przyszła za 2 tygodnie, po tym czasie był już zarodek i widać było pracę serduszka i dopiero po tej wizycie założono mi kartę ciazy

A jakie miałaś wartości pęcherzyka i betę? Bo to też może być kluczowe.

Cześć dziewczyny
Wczoraj byłam u gina na pierwszej wizycie ciążowej
Ostatnia miesiaczka 12 czerwiec
Wg usg precherz ciazowy 1.7cm
Co odpowiada 6+4 tc,
A nie widać zarodka
Po wizycie zbadałam bete wynik 14500
Za tydzień kolejna wizyta ale lekarz kazał nastawic się, że raczej już zarodek się nie pojawi co myślicie?

Przy becie 10 tys. powinien być zarodek z bijącym serduszkiem - nastawiłabym się raczej negatywnie.
Niemniej do 25mm pęcherzyka jest czas.
 
A jakie miałaś wartości pęcherzyka i betę? Bo to też może być kluczowe.
Niestety ma temat wielkości pęcherzyka nic mi nie powiedziała jedyne co uslyszalam to ze widac sam pecherzyk i nie widac zarodka, bety nie badałam bo nie widziałam sensu żeby kolejny raz powtarzać, jedyne co mogę podpowiedzieć to że 2 tygodnie przed wizytą miałam betę 662 ( ale to nic nie wniesie) ogólnie lekarka bardzo mało mi wtedy mowila i myślałam że faktycznie coś jest nie tak bo ani karty ani nic
 
Do góry