reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka przy pęcherzyku ciążowym 19 mm

To nie jest tak, że w 6 tygodniu miałas pęcherzyk żółtkowy, a zarodek pojawił się w 8 tygodniu. Lekarz uwidocznił zarodek w 8 tygodniu, bo wcześniej nie byłaś na USG. Gdybyś poszła na USG 3 dni po tym pierwszym w 6 tygodniu, to też już miałabyś zarodek.
No tak, tak, napisałam to w odniesieniu do usg- w 6 tyg nie byli zarodka a w 8 już się pojawił, bo został uwidoczniony na USG.
 
reklama
No tak, tak, napisałam to w odniesieniu do usg- w 6 tyg nie byli zarodka a w 8 już się pojawił, bo został uwidoczniony na USG.
Ale zarodek mógł już być nawet w 6 tygodniu. Bo zazwyczaj jak już jest pęcherzyk żółtkowy to zarodek po paru dniach już się ujawnia.
 
Ja swoją wypowiedź odnoszę do obrazu usg- w 6 tygodnia nie było zarodka, a w 8 na obrazie USG został uwidoczniony
Jasani chodzi o to, że możesz kogoś wprowadzić w błąd. Że jak u niego nie ma zarodka w 6, 7 tygodniu, to spoko, może w 8 się pojawi. ;) A to tak nie działa. U Ciebie zarodek był już 2-3 dni po tym USG w 6tc. Czyli miałaś zarodek w 6tc, nie w 8tc. :)
 
Ostatnia edycja:
Jasani chodzi o to, że możesz kogoś wprowadzić w błąd. Że jak u niego nie ma zarodka w 6, 7 tygodniu, to spoko, może w 8 się pojawi. ;) A to tak nie działa. U Siebie zarodek był już 2-3 dni po tym USG w 6tc. Czyli miałaś zarodek w 6tc, nie w 8tc. :)
Być może, choć w moim odczuciu napisałam to chyba zrozumiale :) napisałam że w 6 tygodniu nie było zarodka, natomiast w 8 już był z bijącym serduszkiem ( był na obrazie USG a nie że się pojawił dopiero w 8 ). Dlatego napisałem że najbliższe USG wszystko wyjaśni. Nigdzie nie nosiłam że zarodek pojawił się u mnie w 8 tygodniu;)
 
Tak miałam na myśli pęcherzyka żółtkowy. Dlatego napisałam że u mnie był w 6 tygodniu, a zarodek pojawił się w 8. Natomiast nie ma co gdybać pełny obraz sytuacji da dopiero USG.
Choćby tu napisałaś, że "zarodek pojawił się w 8". :) I stąd wszyscy poczuli potrzebę poprawienia Cię, żeby ktoś, kto się nie zna, po prostu źle nie zrozumiał Twoich wiadomości.
 
reklama
Choćby tu napisałaś, że "zarodek pojawił się w 8". :) I stąd wszyscy poczuli potrzebę poprawienia Cię, żeby ktoś, kto się nie zna, po prostu źle nie zrozumiał Twoich wiadomości.
Ok, nie będę wchodzić w dalszą polemikę. Rozumiem, że poczułyście potrzebę doprecyzowania :)
 
Do góry