reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak pęcherzyka na usg, poronienie?

reklama
Zbadaj betę jeszcze raz bo ten przyrost taki raczej średni. Poza tym masz plamienia a lekarz przy takiej becie nic nie widział. Więc może sugerować ciążę pozamaciczną.
Teoretycznie wykluczył pozamaciczną... Eh... Odchodzę już od zmysłów. Jutro idę na betę, będzie wiadomo coś więcej.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i czekam na więcej pozytywnych historii to daje nadzieję 🙂
 
Teoretycznie wykluczył pozamaciczną... Eh... Odchodzę już od zmysłów. Jutro idę na betę, będzie wiadomo coś więcej.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i czekam na więcej pozytywnych historii to daje nadzieję 🙂
generalnie to ciąże pozamaciczną nie tak prosto wykluczyć. Czasem można ją potwierdzić tylko podczas laparoskopii
 
No to zmienia postać rzeczy😉
Przyrost jest na granicy normy.
Bardziej niepokojące jest to, że dzień przed wizytą beta byla blisko 1200 a lekarz nie widział pęcherzyka. Do tego plamienia.
Cóż nie będę Cię straszyć, ale na Twoim miejscu zbadałaby koniecznie jutro i 8 bete i progesteron i jak najszybciej udała się z wynikami do lekarza, który ma porządne usg
U mnie nie było widać pęcherzyka przy takiej becie a teraz 26- ty tydzień
 
reklama
Dziś wynik tylko 1568 ☹️
bardzo mi przykro. Wiem, że chciałabyś tu usłyszeć tylko pozytywne zakończenie, ale jedyne co ja z czystym sumieniem mogę Ci poradzić to jak najszybsza kontrola usg u lekarza z bardzo dobrym sprzętem.
Wiele niestety wskazuję na ciążę pozamaciczną (trzymam kciuki żeby nie 🤞) i po prostu nie warto ryzykować swojego zdrowia. Jedno usg może przynieść chociaż odrobine spokoju
 
Do góry