reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

dokladnie bylo ze mna :) kiedy zrobilam test drugiej kreski nie bylo pokazalam mojemu i sie zasmusil... jak wyrzcalam test do smieci to tak jakbym tam cos widziala ale stwierdzilam ze eee to niemozliwe.... po 15 min nie wytrzymalam wyciagnelam test i sa II kreski i tak robilam 5 testow :) kazdy wychodzil tak samo bylam wtedy w 6 tygodniu :D:D:D:D:

Ja tez w to nie wierzylam ale tak mnie zzerała ciekawosc ze jeszcze tego samego dnia pojechalismy do gina:-) była jakas malutenka kropeczka ale gin powiedzial ze wszystko wskazuje na ciaze. A za tydzien juz był pęcherzyk:-) Rudzia chyba mamy bardzo zblizone terminy porodu patrzac na Twój suwaczek:)
 
reklama
Ja tez w to nie wierzylam ale tak mnie zzerała ciekawosc ze jeszcze tego samego dnia pojechalismy do gina:-) była jakas malutenka kropeczka ale gin powiedzial ze wszystko wskazuje na ciaze. A za tydzien juz był pęcherzyk:-) Rudzia chyba mamy bardzo zblizone terminy porodu patrzac na Twój suwaczek:)

no takie wiadomosci sa najlepsze :)


ja mam termin na 2 kwietnia :)
 
dziewczyny - powtorzylam dzis rano test no i jest druga kreska blada bo blada ale widoczna - mam nadzieje ze za pare dni bedzie jeszcze bardziej ja widac:-)
to bedzie nasz 3 dzidzus :-)
wizyta u gina zaplanowana na 4 listopada
 
dziendoberek kochane a u mnie nadal ani widu ani slychu @ ostatni ten po 16 dniach mialam 27.09 jesli to byl okres to nastepny powinnam dostac dzis i nie ma ale 2 dni moze sie spoznic wiez za 3 jak nie bedzie @ robie test;-)
 
Witam Was Drogie użytkowniczki :) To mój pierwszy post na tym forum

Niedawno odstawiłam tabletki anty. Mój ostatni cykl trwał 33 dni. Od 16 października współżyłam z moim facetem. Po siedmiu dniach od 16 zrobiłam test. Był negatywny. Zrobiłam go oczywiście rano. Z tego co było napisane zrozumiałam to tak, że czułe testy wykrywają już nawet tygodniową ciążę. Tyle, że zapłodnienie trwa jakiś czas i samo zagnieżdzenie się zapłodnionego jajeczka trwa też jakiś czas. Również stężenie Hcg w moczu rośnie w swoim tępie. Przed braniem tabletek mój cykl trwał 28 dni... Powinnam mieć okres w ten wtorek albo w niedzielę.
Dodam, że od 3 dni mam podwyższoną temperature 37 stopni. Wcześniej nie wiem jak było nie mierzyłam ;) Wiem, że to norma w dni płodne i dwa-trzy dni po nich.
Nic mnie nie boli więc to raczej nie przeziębienie. Jestem tylko jakaś bardziej śpiąca i drażliwa, płaczliwa. To może być zwykłe działanie stresu ( ciężki okres mam teraz :( ) bądź PMS.

Kiedy zrobić następny test? Już sama nie wiem co o tym myśleć. Martwi mnie podwyższona temperatura i drażliwość sutków, która na szczęscie mineła. Może to tylko panika?


Kiedy mogę się udać do ginekologa który potwierdzi/ wykluczy ciaze?

To dla mnie ważne ponieważ ze względu na moja chorobę muszę jak najwczesniej zadbać o zdrowie malenstwa

Pozdrawiam

Karolina
 
reklama
dziewczyny - powtorzylam dzis rano test no i jest druga kreska blada bo blada ale widoczna - mam nadzieje ze za pare dni bedzie jeszcze bardziej ja widac:-)
to bedzie nasz 3 dzidzus :-)
wizyta u gina zaplanowana na 4 listopada
no gratuluje serdecznie :)


Mamusie te ktore maja juz jedno lub wiecej dzieci.Kiedy poczulyscie pierwsze delikatne ruchy maluszka w drugiej lub kolejnej ciazy????
ja pierwsze poczulam w 17 drugie w 15 :)
 
Do góry