reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

patrycja pani doktor zauwazyla slad krwi na przyrzadzie do robienia usg i kazala mi odpoczywac nic poza tym...i kazala mi sie zglosic jesli plamienie by sie nasililo a jak na razie to nie zauwazylam sladu krwi na bieliznie,wiec mysle ze wszystko powinno byc w porzadku

to leż sobie i duuuuuużo odpoczywaj :tak:
 
reklama
U mnie było tak że skąpy okres miałam 24 kwietnia trwał 5 dni i miał am tak mało co, ale jednak coś było, dostałam go po 17 dniach od poprzedniej @, a 24 maja miałam dwudniowe plamienie pare kropel krwi rano, w ciągu dnia i wieczorem i to było własnie plamienie implatacyjne i to był 4 tydzień ciąży (o czym nie miałam pojęcia:-p)



a wiec z tego co czytam Pati właśnie kiedy miałaś ten skapy okres po 17 dniach zaszłaś bo to równo miesiać ciązy był jak plamiłaś a może to było owulacyjne i dlatego zaszłaś ale ty pewnie sie przytualas przed a ja 12 wiec?
 
zaczełam myśl i musialam uciekac chodzi o to że ty Pati pewnie przed samym krwawieniem sie przytulalas i to moglo byc owulacyjne i dlatego zaszlas a ja przytulalam sie no powiedzmy ze juz 13 dc a krwawiuenie 16 mialam. ale zobaczymy :):-)
 
Witam.

Mamy pytanie. Domyślam się że jestem w ciąży wybieram się jutro zarejestrować do lekarza ale chciałabym wiedzieć jak wy obstawiacie.

Moje objawy

-1 okresu nie miałam a drugi mi się też nie pojawił
-Jestem od jakiegoś czasu markotna mogłabym całymi dniami spać
-Mam metaliczny posmak w ustach nie caly czas ale tak napadami raz jednego dnia raz drugiego
-Często oddaje mocz jak na mnie, zbyt często
-Coraz gorzej reaguje na niepasujące dla mnie smaki
-Często jest mi słabo

Dodam że uświadomiłam sobie że mam możliwość bycia w ciąży 3 dni temu a objawy pojawiły się sporo wczesniej
Więc co o tym myślicie?
 
zaczełam myśl i musialam uciekac chodzi o to że ty Pati pewnie przed samym krwawieniem sie przytulalas i to moglo byc owulacyjne i dlatego zaszlas a ja przytulalam sie no powiedzmy ze juz 13 dc a krwawiuenie 16 mialam. ale zobaczymy :):-)
No w sumie nigdy nie wiadomo czasem owulacja może być wcześniej czasem później, normalnie miałam cykle 34 dniowe a przed zajściem był 17 dniowy więc powiem Ci nigdy nic nie wiadomo;-)
Witam.

Mamy pytanie. Domyślam się że jestem w ciąży wybieram się jutro zarejestrować do lekarza ale chciałabym wiedzieć jak wy obstawiacie.

Moje objawy

-1 okresu nie miałam a drugi mi się też nie pojawił
-Jestem od jakiegoś czasu markotna mogłabym całymi dniami spać
-Mam metaliczny posmak w ustach nie caly czas ale tak napadami raz jednego dnia raz drugiego
-Często oddaje mocz jak na mnie, zbyt często
-Coraz gorzej reaguje na niepasujące dla mnie smaki
-Często jest mi słabo

Dodam że uświadomiłam sobie że mam możliwość bycia w ciąży 3 dni temu a objawy pojawiły się sporo wczesniej
Więc co o tym myślicie?
Jednego testu nie zaszkodzi zrobić, jeśli Ci się spóźnia, to go po prostu zrób potem idź do lekarza gdyby nie wyszedł i będziesz miała rozwiane wątpliwości a objawy podobne są i na okres i na ciąże... mi się spóźniał 3 tygodnie nawkręcałam sobie jeszcze, bo czułam podobne objawy, a jak się okazało ciąży nie było...
 
Patrycja to chodzi o to że te dwudniowe plamienie było implantacyjnym czy ten niby okres po 17 dniach? i to było 17 dni po skonczonym czy 17 dc. wczoraj mi sie skonczyl ten niby okres i mnie jeden jajnik pobolewał wczoraj i dzisiaj takie jakieś skurcze jakby.
 
reklama
Patrycja to chodzi o to że te dwudniowe plamienie było implantacyjnym czy ten niby okres po 17 dniach? i to było 17 dni po skonczonym czy 17 dc. wczoraj mi sie skonczyl ten niby okres i mnie jeden jajnik pobolewał wczoraj i dzisiaj takie jakieś skurcze jakby.
to dwudniowe plamienie było implatacyjnym i to było po około 20 dniach od pierwszego dnia @. Napisze Ci jak wyglądały moje cykle od marca:
11 marca-16 marca-@ - cykl 32 dniowy
10 kwietnia-15 kwietnia-@ cykl 17 dniowy
26 kwietnia-30 kwietnia-@ ostatni cykl przed ciążą, plamienie dwudniowe (implatacyjne) było 24-26 maja
 
Do góry