reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

Cześć kochane. Dostalam w koncu @ spozniona tydzien ale jest. mialam ostatnio straszne przejscia i bylam wykonczona psychicznie. teraz mysle ze bedzie tylko lepiej bo jak ma byc inaczej :-D muszę sobie cos przeciez wmowic :-)buziaczki. kladę się spaciu i Wam zycze dobrej nocki papapa:tak:
Teraz musi być tylko lepiej:tak::-D nie ma innej opcji;-):-)

OLCIA7 myślę że podświadomie gdzieś głeboko w serduszku bardzo chciałaś dzidziusia takie realne sny nie są bez przyczyny;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
olcia7 ja obecnie jestem w 36 tyg. cały czas biorę fenoterol, ale mam go odstawić pod koniec 37 tygodnia. Mimo, że od początku ciąży przytyłam tylko 6,600 kg i brzuszek mam niewielki to jednak nie mniej przeszkadzający :) Wczoraj siedziałam na poczekalni u lekarza prawie i to co wyprawiałam by jakoś usiedzieć przechodzi ludzkie pojęcie :) o leżeniu też nie ma mowy, by się wyspać :) z jednego boku na drugi i tak przez całą noc :) a wstawanie przypomina akrobacje cyrkowe :) Mam nadzieję, że już za 2 tygodnie, po odstawieniu tabletek, mój synuś będzie już ze mną :) bo choć ciąża to piękny stan, przy końcówce daje nieźle popalić :) (przynajmniej mnie :) buziaki !!!!

 
Co do moich snów to też tak właśnie myślę, ze jest w nas coś z czego nie zdajemy sobie sprawy. Może gdybym nie oddała sprawy w boskie ręce ;-) i nie miała dziecka do konca życia to dopiero gdybym była starą kobietą dotarłoby do mnie co przegapiłam. Jak malutka się wypina to czuje dokładnie to samo co w tym śnie. Zdałam sobie z tego sprawę i pomyślałam, ze moze nie będzie ze mnie taka zła mama?:-D
Co do samopoczucia to w czasie chodzenia bebech mi ciąży, choć wcale duży nie jest, plecy bolą, ludziska kochani, tak to jest jak starej babie się dziecka zachciało ;-) Nie no, stara nie jestem, ale najlepszy wiek na posiadanie pierwszego dziecka już daaaaawno minął. Poza tym jestem bardzo niska i zazwyczaj byłam drobna. To moze dlatego. Chyba do końca ciąży zapadnę w sen zimowy - jest to jakies rozwiązanie.
 
Co do moich snów to też tak właśnie myślę, ze jest w nas coś z czego nie zdajemy sobie sprawy. Może gdybym nie oddała sprawy w boskie ręce ;-) i nie miała dziecka do konca życia to dopiero gdybym była starą kobietą dotarłoby do mnie co przegapiłam. Jak malutka się wypina to czuje dokładnie to samo co w tym śnie. Zdałam sobie z tego sprawę i pomyślałam, ze moze nie będzie ze mnie taka zła mama?:-D
Co do samopoczucia to w czasie chodzenia bebech mi ciąży, choć wcale duży nie jest, plecy bolą, ludziska kochani, tak to jest jak starej babie się dziecka zachciało ;-) Nie no, stara nie jestem, ale najlepszy wiek na posiadanie pierwszego dziecka już daaaaawno minął. Poza tym jestem bardzo niska i zazwyczaj byłam drobna. To moze dlatego. Chyba do końca ciąży zapadnę w sen zimowy - jest to jakies rozwiązanie.
Idzie zima będziemy się zimować w domkach w ciepełku:-D:-D:-D Gorzej by nam było jakbyśmy rodziły np w sierpniu, całe lato,te upały to byśmy dopiero umierały mojej znajomej od upałów puchły nogi strasznie ciepiała i mi też jak nigdy gorąc tak straszliwie doskwierał w tym roku:no::no::no:
 
JA też nie narzekałam na upały. Tylko bolało mnie jak nawet nie mogłam się ruszyć do pobliskiego sklepu, bo lekarka dała mi leżące L4, choć wcale nie było takiej potrzeby, a za oknem dzień w dzień pełne słońce. Gdyby lało czułabym się znacznie lepiej! Zmieniłam lekarza a ten się mnie zapytał czym się naraziłam tej pierwszej lekarce, że mnie tak uwięziła w domu....:-D Pomyślałam... i rzeczywiście! Wpadłam przecież do przychodni niezapisana już pod koniec jej wizytowania (bo chcialam tylko zapytac- przychodnie mam pod nosem), ona caly czas patrzala na zegarek... i dala mi L4 z nakazem lezenia na 3 tyg. no i masz.
 
Hey dziewczyny :tak: Jestem nowa i od paru minut czytam Wasze wypowiedzi. I zauważyłam że mam identyczne objawy jakie spotkały Was , czyli ból piersi, mdłości , częste oddawanie moczu. Tylko musze dodać że od paru lat pale , ale od jakiegość czasu mam wstręd do papierosów. Myslicie ,że powinnam zrozbić sobie test ciążowy ??:sorry:
 
Hey dziewczyny :tak: Jestem nowa i od paru minut czytam Wasze wypowiedzi. I zauważyłam że mam identyczne objawy jakie spotkały Was , czyli ból piersi, mdłości , częste oddawanie moczu. Tylko musze dodać że od paru lat pale , ale od jakiegość czasu mam wstręd do papierosów. Myslicie ,że powinnam zrozbić sobie test ciążowy ??:sorry:
Witamy witamy:-D Test prawdę Ci powie:-D Ale zrób go najlepiej w dniu spodziewanej @ bo czasami wcześniej może nie wyjść;-) czekamy na wieści:tak::-)
 
Hey dziewczyny :tak: Jestem nowa i od paru minut czytam Wasze wypowiedzi. I zauważyłam że mam identyczne objawy jakie spotkały Was , czyli ból piersi, mdłości , częste oddawanie moczu. Tylko musze dodać że od paru lat pale , ale od jakiegość czasu mam wstręd do papierosów. Myslicie ,że powinnam zrozbić sobie test ciążowy ??:sorry:

nie doszukuj sie objawowo przed spodziewana @.... kiedy zacznie sie spozniac wtedy pomysl o takiej mozliwosci :)... i tesciku :)
 
Hey dziewczyny :tak: Jestem nowa i od paru minut czytam Wasze wypowiedzi. I zauważyłam że mam identyczne objawy jakie spotkały Was , czyli ból piersi, mdłości , częste oddawanie moczu. Tylko musze dodać że od paru lat pale , ale od jakiegość czasu mam wstręd do papierosów. Myslicie ,że powinnam zrozbić sobie test ciążowy ??:sorry:

a spóźnia Ci się @ ? u mnie było dziwnie, bo żadnych objawów, @ była ostatnia 2.08. zatestowałam 4.09 test był negatywny, a potem coś mnie 9.09 podkusiło zatestowałam i był pozytywny, więc z tymi testami też tak nie dokońca.
ale zdecydowanie poczekałabym do terminu @, albo nawet jakieś4 dni po terminie
 
reklama
ja piec dni przeczekalam zanim zrobilam test.... ale mowi sie by przeczekac tydzien, tak dla pewnosci :D!
ostatnia @ mialam 16.07. test zrobilam 21.08 i wyszedl pozytywny :)...
biore pod uwage ze okres mialam co 30 dni :)
 
Do góry