reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

dzis czuje sie już dobrze ale w nocy znów mniałam podwyższoną temperature a dziś nie wiem sama okres powinnam dostac 14 a dzis dostałam krwawienia tyle że bardziej mi to wygląda na śluz zmieszany z krwia co o tym myslicie?
hmm...wiem, że to nie łatwe ale bym przeczekała jeszcze 2-3 dni i jeśli nie wystąpi normalna @ to bym poszła do lekarza bo fakt, że pogoda jest taka, że takie dolegliwości mogą się zdarzyć ale lepiej dmuchać na zimne.








http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12
 
Ostatnia edycja:
reklama
załamałam sie w południe jak dostałam okresu ale chyba do tej pory powinnam juz sie zalać krwią za przeproszeniem a tu ta godzina a u mnie jakoś tego mniej i na zmiane brązowa wydzielina a to żadka różowa i mało a dopiero na papierze jak robie siusiu pojawia sie krew dziwne:-( a jak tam wam dzien mija a ja właśnie po remontach ufff
 
załamałam sie w południe jak dostałam okresu ale chyba do tej pory powinnam juz sie zalać krwią za przeproszeniem a tu ta godzina a u mnie jakoś tego mniej i na zmiane brązowa wydzielina a to żadka różowa i mało a dopiero na papierze jak robie siusiu pojawia sie krew dziwne:-( a jak tam wam dzien mija a ja właśnie po remontach ufff

A może ty masz jakieś zapalenie? Ja też tak miałam jakiś rok temu, okazało się, że mam bakterie...
 
hej. jestem tu nowa. I mam obawy że jestem w ciąży. Mam bardzo podobne objawy jak EwelinaD. Okres miałam 2 tygodnie temu ale przed zaczęły mnie drażnić sutki. Potem boleć piesi a teraz boli mnie w dole brzuch mam takie dziwne kolki jakby mnie jajniki bolały.Brzuszek taki nabrzmiały jak przed okresem. Robiłam 2 testy i wyszły negatywne. Również nie wiem co mam o tym myśleć.
 
Może i tak ale nigdy tak nie miałam. I zapomniałam dodać że strasznie senna chodzę i budzę się w nocy. Nie wiem czy robić sobie kolejny test czy lepiej udać się do lekarza. Mój chłopak jest przekonany że jestem w ciąży i strasznie się cieszy.
 
1 kreska napiszę tylko miłego dnia bo ja się właśnie szykuję do pracy i podłamałam się tak więc nie chce Wam psuć humoru buziaczek dziewcynki.
 
hej. jestem tu nowa. I mam obawy że jestem w ciąży. Mam bardzo podobne objawy jak EwelinaD. Okres miałam 2 tygodnie temu ale przed zaczęły mnie drażnić sutki. Potem boleć piesi a teraz boli mnie w dole brzuch mam takie dziwne kolki jakby mnie jajniki bolały.Brzuszek taki nabrzmiały jak przed okresem. Robiłam 2 testy i wyszły negatywne. Również nie wiem co mam o tym myśleć.
Za wcześniejeszcze żebyś miała ciążowe objawy:sorry2: może te objawy masz na owulacje?

PINAKOLADA tak mi przykro Kochana
 
reklama
Pinakolada nie martw się...następnym razem będą 2 kreseczki:*
Patrycja 214 widzę, że miedzy nami różnica 3 tygodni, i jak tam brzuszek? A wiesz co będziesz miała?:)
 
Do góry