reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

ja robilam test 4 dni po terminie @ ktora mialam miec... wogole nie czulam sie na ciaze wrecz przeciwnie co chwila zagladaam czy mam juz @ ;-);-);-) zrobilam test wyszla jedna kreska moj Tom bardzo sie zmartwil... wyrzucilam test do smieci ale zyc mi to nie dawalo:-):-):-) bo wydalwalo sie ze jest tam jeszcze jedna taka DELIKATNA kreseczka... ale moj tom jej nie zauwazyl:-):-):-) wyciagnelam test ze smieci i co???? pieknie I I kreseczki heheheh:-):-):-) na drugi i trzeci dzien dla pewnosci zrobilam jeszcze trzy testy no i nie bylo immej mozliwosci CIAZA :-):-)
 
reklama
a wiesz może ile takie testy kosztują ?? orientujesz się może?? bo szczerze powiedziawszy to ja pierwszy raz słyszę o takich testach ;-) a z przytulaniem to faktycznie poczekamy skoro tak mówicie kochane :-) ale powiedźcie mi, mam racje jak mu mówię, żeby się nie kompał w tak gorącej wodzie i mniej palił bo to ma spore znaczenie z tego co wiem...

kochana nie wiem ile kosztuja w PL bo ja mieszkam na wyspach... my tu mamy takie Testy Owulacyjne i one rowniez sa w PL... z tego co slyszalam sa bardzo dobre i tutaj nie drogie...
 
kochana nie wiem ile kosztuja w PL bo ja mieszkam na wyspach... my tu mamy takie Testy Owulacyjne i one rowniez sa w PL... z tego co slyszalam sa bardzo dobre i tutaj nie drogie...

o no to faktycznie dobra sprawa :-) hmm...chyba powiem mojemu Łukaszowi żeby dał mi kaske to kupię za jakiś czas bo w tym miesiącu to już za późno na owulacje...musimy czekać. dzięki kochana za info :tak::-D
 
reklama
Do góry