reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

o pierwszego Babla to 3 miesiace odkad sie zdecydowalismy a drugi... nie mam pojecia ;-);-) to byla dla nas niespodzianka ;-);-) planowalismy na przyszly rok jak maly skonczy 2 latka ... jednak... I I kreseczki pojawily sie szybciej... ale przyznaje sie ze nie bralam zadnych tabletek a prezerwatywy?? nie zawsze:-):-):-)
 
reklama
o pierwszego Babla to 3 miesiace odkad sie zdecydowalismy a drugi... nie mam pojecia ;-);-) to byla dla nas niespodzianka ;-);-) planowalismy na przyszly rok jak maly skonczy 2 latka ... jednak... I I kreseczki pojawily sie szybciej... ale przyznaje sie ze nie bralam zadnych tabletek a prezerwatywy?? nie zawsze:-):-):-)

aha no to macie szczęście :-) my dopiero zaczęliśmy się starać i mam nadzieję, że nie będą trwały długo nasze starania ;-):-D
 
aha no to macie szczęście :-) my dopiero zaczęliśmy się starać i mam nadzieję, że nie będą trwały długo nasze starania ;-):-D

wiesz jak to jest im bardziej chcec tym jest ciezej zajsc... my jak sie zaczelismy starac o pierwsze to myslalam ze to tak bedzie hop siup i juz ;-);-) tak mi zalezalo ze ja czasami co drugi dzien dobilam test... no i po 3 miesiacach wkoncu zobaczylam upagnione I I;-);-);-)
 
wiesz jak to jest im bardziej chcec tym jest ciezej zajsc... my jak sie zaczelismy starac o pierwsze to myslalam ze to tak bedzie hop siup i juz ;-);-) tak mi zalezalo ze ja czasami co drugi dzien dobilam test... no i po 3 miesiacach wkoncu zobaczylam upagnione I I;-);-);-)

no i ja własnie mam tak teraz. też myślałam, że raz dwa i dzięki cześć pa a tu się okazuje, że wcale nie tak łatwo. Mój men to cały czas mi gada, żeby się starać i żeby nawet jeszcze próbować w tym miesiącu, że może się uda, ale ja wolę na razie zrobić test - jeśli nie, to poczekam spokojnie do @ a potem kupimy te testy owulacyjne i będzie wiadomo kiedy można na prawdę się starać :-) a Ty też dzięki tym testom wiedziałaś kiedy możecie i dzięki nim macie bobaska??;-)
 
nie ja ich nie uzywalam moja znajoma ktora sie starala o dziecko - stad o nich wiem... nie mysmy sie jakos nad tym nie zastanawiali... staralismy co 3, 4 dni bo czytalam ze co 72 godziny plemniki maja "najwieksza moc" :-):-):-) po kazdym staraniu ;-);-)
 
nie ja ich nie uzywalam moja znajoma ktora sie starala o dziecko - stad o nich wiem... nie mysmy sie jakos nad tym nie zastanawiali... staralismy co 3, 4 dni bo czytalam ze co 72 godziny plemniki maja "najwieksza moc" :-):-):-) po kazdym staraniu ;-);-)

heheh smiesznie to wyszlo ale wiesz o co chodzi :-):-):-):-)
 
no i czytalam - a ile w tym prawdy to nie wiem ale podobno jak facet je duzo nabialu to tez ma duze znaczenie na plemniki no i podobno ja sie je duzo nabialu to bedzie dziewczynka...;-);-)
 
hihih nio wiem wiem :-);-) aha...no to może te testy nam tak pomogą, że przyspieszą nasze staranka o maleństwo :-) a Ty jak się teraz czujesz?? Wszystko w porządku ??

wiesz napewno te testy bardzo pomagaja... niekiedy ciezko wykryc samemu owulacje wiec jest to duza pomoc moim zdaniem....
a ja to roznie sie czuje... juz od ponad tygodnia mdli mnie strasznie jeszcze nie zaliczylam kibelka i powiem szczerze ze czasami zaluje bo wolalabym juz chyba zwymiotowac raz a porzadnie i miec spokoj....no ale takie to uroki stanu blogoslawionego:-):-)
 
reklama
wiesz napewno te testy bardzo pomagaja... niekiedy ciezko wykryc samemu owulacje wiec jest to duza pomoc moim zdaniem....
a ja to roznie sie czuje... juz od ponad tygodnia mdli mnie strasznie jeszcze nie zaliczylam kibelka i powiem szczerze ze czasami zaluje bo wolalabym juz chyba zwymiotowac raz a porzadnie i miec spokoj....no ale takie to uroki stanu blogoslawionego:-):-)

ja to powiedziałam sobie, że nawet jakbym mała trzy miesiące pod rząd wymiotować to chcę abym zapamiętała tę ciąże choć mam nadzieję, że to nie będzie moja ostatnia. :-)
 
Do góry