reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

reklama
dwudziestodwulatka co do temperatury to teraz jest ona najmniej ważna,czy jesteś w ciaży czy też nie przed okresem jest podwyższona,więc tym na pewno się nie sugeruj ;-)

w cyklach w których się nie udało miałam tempki od 36,8 do 37,1 od owulacji do okresu
w pierwszej ciąży miałam do okresu spodziewanego okresu cały czas 36,9,potem nie mierzyłam
w drugiej ciąży miałam 37,0 od 2 doby po owulacji i mierzyłam do 3 doby po spodziewanym okresie i poszłam na bete
 
tydzień do okresu? - też nie nastawiaj się że na tak wczesnym etapie lekarz w zwykłym badaniu coś ci powie... może stwierdzić że szyjka jest rozpulchniona np z powodu zbliżającej się miesiączki.
A test dopiero PO dniu spodziewanego okresu, rano, wcześniej to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Rozumiem że się stresujesz, ale naprawdę wcześniej wiele nie stwierdzisz.
Albo zrób beta hcg, prosty sposób.
 
tydzień do okresu? - też nie nastawiaj się że na tak wczesnym etapie lekarz w zwykłym badaniu coś ci powie... może stwierdzić że szyjka jest rozpulchniona np z powodu zbliżającej się miesiączki.
A test dopiero PO dniu spodziewanego okresu, rano, wcześniej to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Rozumiem że się stresujesz, ale naprawdę wcześniej wiele nie stwierdzisz.
Albo zrób beta hcg, prosty sposób.

coś,nic nie powie lekarz,bo na tym etapie nawet macica nie jest zmieniona,ledwo co komórka mogła się zagnieździć na usg też nic nie będzie jeszcze widoczne.A lekarz moim zdaniem powie "proszę zrobić test po spodziewanej miesiaczce" i tyle !
 
Witam, wydzieliłam z połączonego wtąku wasze prywatne rozmowy.
W przyszłości proszę trzymać się tematów wątków , zaoszczędzi to wam ździwienia a administratorom pracy.
Ten tworzę Wam na luźne pogaduchy.
 
Ostatnia edycja:
ja tez jestem jestem dopiero co z PL wrocilam - mowilam wam ze jade na badnia.... no i przebadali mnie od gory do dolu.... caly tydzien lekarze i badania juz wymiekalam....
okzalo sie ze jeszcze chwila a dla maucha zrobiloby sie niebezpiecznie:-:)-:)-( na szczescie sytuacja opanowana i teraz juz musi byc tylko lepiej... dostalam pelno lekarstw i chyba jestesmy na dobrej drodze zbey pozbyc sie tego paskudztwa :(

Pinakolada co tam u cibeie??? a co wogole z tym watkiem??? co sie podzialo bo sie nie orientuje ;)

Pati jak tam brzusio rosnie??:)
 
reklama
ja tez jestem jestem dopiero co z PL wrocilam - mowilam wam ze jade na badnia.... no i przebadali mnie od gory do dolu.... caly tydzien lekarze i badania juz wymiekalam....
okzalo sie ze jeszcze chwila a dla maucha zrobiloby sie niebezpiecznie:-:)-:)-( na szczescie sytuacja opanowana i teraz juz musi byc tylko lepiej... dostalam pelno lekarstw i chyba jestesmy na dobrej drodze zbey pozbyc sie tego paskudztwa :(

Pinakolada co tam u cibeie??? a co wogole z tym watkiem??? co sie podzialo bo sie nie orientuje ;)

Pati jak tam brzusio rosnie??:)
no coś Ty????:szok: To dzięki Bogu że do Polski na badania przyjechałaś bo tam by Ci maleństwo wykończyli:no:Wątek nam wydzielili bo tamten był nie na temat przynajmniej tak zrozumiałam:-pa rośnie rośnie już 102 cm mam:-p Boże a taki szczupaczek byłam:cool2:
 
Do góry