reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle wzrostowe, czy Wasze dzieci je mają?

Dziewczyny, czytam wasze wypowiedzi i zastanawiam sie, czy moj Kuba ma bole wzrostowe, z tym, ze bola go stopy (zastanawiam sie nawet nad tym czy nie lapia go jakies skurcze) i tylko w dzien. Zdarza mu sie poplakac, przychodzi do mnie i prosi, zeby mu stopki rozmasowac. Trwa to od jakiegos miesiaca, zdarza sie mniej wiecej co drugi dzien. Martwie sie bardzo. Czy to sa bole wzrostowe?
Prosze o rade :-(
 
reklama
Moj synek tez ma bóle wzrostowe najczesciej bola go kolana ale na stópki tez narzekał. Nawet w dzień jak ogląda bajke to podsuwa mi stópki do masowania i widze ze mu to pomaga! Pozdrawiam serdecznie!!! :-:)-)
 
Julia tez mowi w dzien ze ja boli stopka albo raczka. myslalam ze moze sie udezyla, zle siedziala i scierpla, czy moze chce sie przytulic po prostu, ale zauwazylam ten temat na forum i mnie zastanowil. rzeczywiscie stopka jej urosla o pol numeru w ciagu 1,5 miesaca! Ojej, biedny ten moj bąbel.. bede sie starala pomasowac jej cialko nawet jak nie bedzie wolala. macie jakies pomysly oprocz masazu? moze basen? chociaz razna jakis czas? a moze jakies witaminy?
 
Dzieki za odpowiedz ;-)
U nas zdarza sie ze pare razy dziennie Kuba mi podsuwa nozki do masowania, czesto musze przerwac robienie czegos, zeby sie przesiasc do niego i go masowac. W nocy na szczescie nie zdarzylo sie jeszcze, zeby narzekal ale zawsze przed snem musze mu stopki rozmasowac, kiedy to sie skonczy?
 
U nas pojawil sie katar, rano bolaly stopy a po poludniu lokieć:) zastanowilam sie czy ten bol to nie przypadkiem przeziebienie? uslyszalam dzisiaj ze jak sa bóle wzrostowe to powinno brać wit b.
Chyba zawitam u pediatry, by poruszyc ten temat, ale nie dam rady wczesniej niz we wtorek..
 
Magnez na bóle wrostowe? Nam lekarka niec nie mówiła.
Synek rośnie powili i równomiernie, nie ma bóli, ale córcia skokowo i ma bardo silne bóle czasami. Przez ostatnie pół roku urosła 5 cm.
 
reklama
bóle.. jak tylko o tym mysle to juz mi żal maszych pociech, sama przez to przechodziłam bo tak bolało ze nie ma szans zapomniec i oby u moich dzieci nie były tak długo jak u mnie :(
My tez stosujemy przeciwbólowy i przeciwzapalny lub maść Ketoprom (tyle co ziarenko gorczycy) no i okład ciepły takie nakładki z owczej wełny, żeby ciepło było (najcześciej na kolana)
 
Do góry