reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

Ja wczoraj rozmawialam z pania doktor przy okazji usg genetycznego i powiedziala ze mozna uzywac elektrycznych zabijaczy komarow :D dodatkowo jak juz nas cos ugryzie to mozna smarowac sie fenistilem - nie szkodzi, szczegolnie teraz kiedy jestesmy juz w 2 trymestrze :)
 
reklama
od jakis 2 tyg mam wrażenie że mi coś leci z cycka, ale na bluzkach nic sucho, no a dzisiaj to nie mam już wątpliwości, 2 mokre plamy, duze nie są, ale nawet jak nacisne to coś bezbarwnego się sączy. To pewnie normalne i nie mam się czym martwić ?
 
asia normalne i nie ma sie czym martwić :) tylko cieszyć, że dopiero teraz ;) U mnie się już od 13tc sączy z cycków.
 
mei
Dawno cię nie bylo, wczoraj nawet myślałam co z toba. Mam nadzieje że wszyskto ok.

No w sumie to się ciesze że coś tam leci, chociaż to chyba nie świadczy jeszcze o tym że po porodzie będzie pokarm?
 
No niestety fakt, że siara pojawia się już w ciąży nie gwarantuje nam pełnej mleczarni po porodzie :(

A u mnie w miarę ok, u teściów odpoczywałam kilka tygodni a teraz próbuję choć trochę przeczytać tego co napisałyście :)
 
Ja jestem w 20tyg i martwie sie okropnie, bo od miesiaca krwawie kazdego dnia, spore ilosci ostatnio, do tego dochodza tez bole podbrzusza :(
 
Bylam juz kilkakrotnie, raz mnie juz nawet zatrzymali na noc w szpitalu. Niestety poza podaniem przeciwcial (bo mam grupe RH-) nic w sumie nie robia. A juz fakt, ze jestem 'dopiero' w 20 tyg pogarsza cala sprawe, bo tutaj w UK ciaze zagrozone ratuje sie dopiero od 21 tyg. Samo krwawienie to jedna wielka zgadywanka dla nich :( Polozna wysluchala bicie serca dziecka i oswiadczyla, ze wobec tego wszystko jest ok i nie mam sie czym martwic... Mysle o wybraniu sie do polskiego gina, zeby mnie w koncu przebadano jak nalezy.
 
reklama
Sunvill koniecznie skonsultuj sie z innym lekarzem. Ja bym tego tak nie zostawila. Jesli to krwawienie trwa tak dlugo to nie tylko jest zagrozenie dla dziecka ale i dla Ciebie bo przeciez ubywa Ci w ten sposob krwi.
Nie czekaj za dlugo. Lepiej kilka razy sie pytac niz raz zalowac. Za duzo masz do stracenia:tak:
 
Do góry