reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

Niestety w Niemczech tez jest podobnie. Moja ginka na poczatku ciazy (mialam male przejscia do 10tego tygodnia) powiedziala mi ze do 20tyg to niestety niewiele sie da zrobic ale bylo widac, ze miala na mysli, ze po prostu nic nie robia... Nie wiem czy tak jest naprawde bo na szczescie nie musialam tutaj tego przezywac ale kilkakrotnie pozniej o tym slyszalam ze ten 20tydz to dla nich jest jak magiczna liczba...
Sunvill, zycze Ci zeby znalezli w koncu przyczyne krwawienia i boli. Nie ma u Ciebie jakiegos polskiego ginekologa, zebys mogla sie z nim skonsultowac? Moze ona jakos pomoze.Trzymam kciuki!
 
reklama
sunvill ja to samo pomyślałam, nie ma jakiegoś polskiego gina gdzieś w pobliżu? żeby sie właśnie skonsultować. Moim zdaniem podróz, lot byłby chyba trochę ryzykowny..bo nie wiadomo co się dzieje. Z tym, ze wczesnych ciązy w UK nie ratują tez słyszałam..miałam tam kumpelę, która mieszkała 7 lat- zreszta niedaleko Ciebie w Salisbury, tam też rodziła...takze się nasłuchałam..tam jest po prostu inaczej. z jednej strony gorzej z drugiej moze lepiej..nie wiem, wszystko zależy do kogo się trafi..od podejścia..
 
Dzis bede szperac za ginem - slyszalam o jednym w Londynie ale to jednak spory kawalek, zobaczymy czy cos blizej sie znajdzie.
 
Sunvill a może masz jakiegos krwiaczka i to on daje ci sie we znaki ałozysko masz na tylnej czy na przedniej ścianie? Bo przy przodującuym łozysku tez moga pojawiać sie krwawienia.Może nadżerka jakaś.Hmmm tak gdybam sobie co sie dzieję???
 
Sunvill a może masz jakiegos krwiaczka i to on daje ci sie we znaki ałozysko masz na tylnej czy na przedniej ścianie? Bo przy przodującuym łozysku tez moga pojawiać sie krwawienia.Może nadżerka jakaś.Hmmm tak gdybam sobie co sie dzieję???

W sumie to jak o tym teraz piszesz to pomyslalam ze moglby to byc tez jakis maly miesniak.... nie latwo je wykryc a wiem ze zdarzaja sie przy nich krwawienia.
 
ja na początku ciąży miałam nadżerkę,miałam krwawienia które mnie przerażały,za namową ginka zrobiłam zabieg krioterapii czyli zamrożenia i rozpuszczenia patologicznego nabłonka szyjki macicy.Trwało to góra 5 min. nie bolało w ogóle i od tamtego czasu nie było żadnego krwawienia,upławów,NIC!Sunville może u Ciebie to też nadżerka...
 
Dziewczyny stopy mi puchną bardzo. W moczu białka brak, więc moja gin powiedziała że jest ok, a to poprostu przyczyna pogody. No i trochę dużo chodze ostatnio ( remont w domu ).
Jak jest u Was ? też tak macie ?
 
mi jeszcze nogi nie puchną, ale już się zrobiły zdecydowanie cięższe, po całym dniu w pracy, wieczorkiem wyleguję się z nogami w górze i smaruję żelami chłodzącymi i jest dobrze, myślę że to przez pogodę głównie, bo zrobiło się ciepło, no i my coraz cięższe:-)
 
reklama
Dziewczyny stopy mi puchną bardzo. W moczu białka brak, więc moja gin powiedziała że jest ok, a to poprostu przyczyna pogody. No i trochę dużo chodze ostatnio ( remont w domu ).
Jak jest u Was ? też tak macie ?
Jak duzo chodze to tez mi stopy puchna. Nie mowiac juz o tym ze od jakis 2 tygodni musze chodzic w butach o numer wieksze, bo mi sie wiazadla w nogach poluzowaly :-D
kasiula jakie kremy na chlodzenie nog stosujesz? Mozna ich w ciazy uzywac?
 
Do góry