reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

Karo ja mialam ostatnio to samo tylko w dzien, taki ucisk jajnika ze lzy mi sie cisnely, wzielam nospe, odpoczelam i troche przeszlo, ale jak nospa przestala dzialac nadal to samo. No ale jeden dzien sie tak meczylam i na drugi juz bylo ok. Ja mysle ze maly mi tam gdzies wlazl i uciskal. Tymbardziej ze bolal mnie prawy jajnik a jego czulam wlasnie po prawej stronie. Moze robil mamie psikusa i gdzies mi tam wlazl.
 
reklama
BigChild Ja mysle ze to sa skurcze przepowiadajace. Dziewczyny mowily ze te prawdziwe sa bolesne i nie da sie ich nie odroznic od tych przepowiadajacych.
OLA Widzisz, u mnie tylko w aptece znalazlam taka poduszke i w sklepie z bioproduktami ale w necie jest sporo ofert, tez w PL. A oto dwie :-)
Akcesoria niemowlęce, Poduszki z pestkami wiśni - Sklep z pościelą - JANASEN
Informacje o poduszce
Ogolnie to poduszki maja przerozne wsady, z pestek wisni, czeresni, grochu itp ale nam polozna mowila ze te z wisni czy czeresni sa najlepsze. Co do termoforu to tez mam i powiem szczerze ze ta podusia jest o niebo lepsza. Po pierwsze bardzo przyjemna a po drugie ze wzgledu na swoja zawartosc idealnie dopasowuje sie do ciala i nie jest az tak ciezka jak termofor z woda. Mam tez wrazenie ze dluzej trzyma cieplo niz termofor.
Co do dzieci to polozna mowila nam ze zawsze zima wkladala pod koldre maluchowi taka poduszke zeby mu nagrzac troche lozeczko przed snem.Wystarczylo wlozyc tyle co na czas kapieli i maly mial cieplutkie spanko :-) Na kolki ponoc tez pomaga, ogolnie masowanie taka podusia brzuszka dobrze robi maluchowi.
karo Ja wlasnie cala ciaze mialam takie bole jak mi sie wiezadla rozciagaly i macica wiec moze byc tak jak mowi mambusia

Zapomnialam sie jeszcze pochwalic.Udalo mi sie juz wczoraj odebrac moje usztywniacze do rak. Spalo mi sie w nich rewelacyjnie :-D Pierwszy raz obudzilam sie bez zdretwialych palcow. A wygladaja tak:
 

Załączniki

  • DSCI2198.jpg
    DSCI2198.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 48
  • DSCI2199.jpg
    DSCI2199.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
BigChild, jeśli te usztywniacze są kosmiczne, to pomyśl i wyobraź sobie jak wyglądała konstrukcja z PCV i taśmy izolacyjnej zastosowana przez Teofelisię... to dopiero KOSMOS hehe
 
OLA nie ma za co, grunt zeby pomoglo :-)
Ja tez sie troche zdziwilam jak zobaczylam na poczatku te usztywniacze. Tym bardziej ze w necie widzialam takie prymitywne jakby dwie szyny polaczane ze soba rzepami a tutaj taka wersja lux mi sie dostala :-D I do tego mi sie wydawalo ze troche za dlugie sa bo te w necie takie tylko za kostki w nadgarstkach byly ale po dzisiejszej nocy nie moge zlego slowa powiedziec. Od strony reki jest taki fajny milusi material jak polar a od zew. plastik i to wszystko rzepami polaczone. Super jest ze mozna go zdjac bez rozpinania tych rzepow bo w koncu nie chodzi o to zeby trzymal sie mocno reki, tylko zeby trzymal reke stale w odpowiedniej pozycji, wiec jak chodzilam w nocy do kibelka to tylko zsuwalam je sobie a potem ponownie zakladalam :-)
Znalazlam nawet podobny na polskiej stronie z ta roznica ze moj kosztowal na jedna reke prawie 300 euro ale na szczescie kasa refunduje :-) Mysle jednak ze mozna je tez w PL taniej znalezc w jakis sklepach sportowych iaptekach albo na all itp.
Artykuły ortopedyczne : STABILIZATOR NADGARSTKA UNIWERSALNY (ERH-50) - 150PLN
http://www.orliman-polska.pl/sites/hand.htm
 
Ostatnia edycja:
Ja widziałam te stabilizatory u koleżanki po złamaniu nadgarstka i nie wygląda to tak srasznie.Podobnie wyglądają jak te ochraniacze dla dzieci jak jeżdżą na rowerze czy rolkach ;-)
 
reklama
Do góry