reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

Bluetooth ciesze się że Ci lepiej... Wiedziałam, że pomogą - tak jak wspominałam - moja ciotka się z nimi nie rozstaje... Najważniejsze że Ci pomogły. :-)
 
reklama
A mi dokuczją od 3 dni bóle krocza, jakby szyjka macicy. Trwają bardzo krótko, głównie pojawiają się wieczorem, gdy się wiercę przed snem. Szukałam troche w necie na ten temat i chyba dzidzia dociska główką ujście i że to podobno normalny objaw. Też tak macie czasami? Ból trwa krótko i szybko ustępuje, tzn. powtórzy się z 4 razy i mija i mogę zasnąć spokojnie.

Wreszcie powoli puszcza mi ta infekcja dziąsła. Byłam u dentysty i dał mi jakiś lepszy płyn do płukania. Jest lepiej, bo już myślałam, że zwariuję. Nic bardzo bolesnego, ale ciągłe uczucie jakby coś mi się wbijało w dziąsło pomiędzy 2 zębami, albo jakbym nie doczyściła zębów po jedzeniu i coś tam tkwiło. Strasznie wpierniczajace odczucie. Teraz jest znaczna poprawa, dalej płuczę dziąsełko i mam nadzieję, że za dzień lub dwa zniknie to uczucie już całkiem.
 
Bluetooth super, że te usztywniacze pomagają. Ja tam może nie będę wrzucać zdjęcia mojego prymitywnego usztywniacza hahahaha, bo pospadacie z foteli :p
Dziewczyny, kurcze dzisiaj od rana nie czuję Leosia, czyli jakieś 11 godzin już. Zjadłam solidny obiad i czekam już godzinkę.... martwię się, ale nie chcę panikować bez powodu....czekam na jego stukanie.
 
Tofilesia zapewne śpi. Jak byłam w szpitalu to przyjechała jedna dziewczyna że też nie czuła to później się śmiała bo to co zrobiła położna to normalnie trzęsienie brzucha. Mówiła że cały brzuch jej poruszała i to tak naprawdę mocno. Spróbuj może puścić coś głośno koło brzucha - u mnie niekiedy pomaga. Jakby co to zawsze możesz podjechać do szpitala i poprosić o ktg. Lepiej dmuchać na zimne.
 
Tofilesia słonko kurcze mnie takie rzeczy zawsze niepokoją... Zawsze uważam że lepiej w takim momencie panikować i być zbytnio przewrażliwionym niż olać sprawę... Osobiście bym poszła do szpitala żeby wysłuchali tętna... różne rzeczy się dzieją pod koniec ciąży...nie ma co... Daj koniecznie znać co z dzidzią...
 
Mój szkrab w te upały też mało ruchliwy. Ale wcale się jej nie dziwię. Ważne, że od czasu do czasu da mamie znać, że jest ok.

No i dołączam się do grona drętwiejących w nocy dłoni. Od trzech dni rano budzę się z takim dziwnym uczuciem w dłoniach. Jeszcze nic nie boli, ale obawiam się, że to się rozkręci.
 
reklama
a mnie strasznie boli krocze jak ide siusiu w nocy, przynajmniej 2 razy w nocy chodze... dzis nie moglam dojsc do kibelka tak mnie bolalo... czy to musi az tak mocno bolec? :zawstydzona/y: poza tym boli mnie jeszcze z prawej strony pod piersia, tez niesamowity bol... czuje jakby mi cos tam wchodzilo... :-( ehh ide sie polozyc, moze przejdzie... pozniej jeszcze tu zajrze :elvis:
 
Do góry