reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

ja też jestem ciekawa jak podgrzewać te pestki. Ja kiedyś o tym slysząłam i jak mama drylowała 2 wiadra wiśni to jej powiedziałąm żebym mi to w tym celu zostawiła, więc je poczyściła podpiekła wysuszyła i teraz myśle co dalej z nimi.

Moja też mało ruchliwa, ale jednak się cos tam porusza leniwie co jakiś czas. szczególnie w zimnej wannie się zaczeła rozruszać.
Tofilesia może spróbuj się schłodzić troche i najedz słodkiego. A jak nie pomoże to lepiej jedz do szpitala bo to już dość długo jak na zero ruchu.
 
reklama
Dziewczyny tam w drugim linku mojego postu wszystko jest o podgrzewaniu i chlodzeniu napisane. Jeszcze raz podaje:
Informacje o poduszce
Tofilesia ja tez bym podjechala na wszelki wypadek do szpitala. Nigdy nic nie wiadomo. Aha i nie daj sie zbyc, maja Ci malucha obudzic tak zebys go w koncu poczula :tak:
 
Dziewczyny tam w drugim linku mojego postu wszystko jest o podgrzewaniu i chlodzeniu napisane. Jeszcze raz podaje:
Informacje o poduszce
Tofilesia ja tez bym podjechala na wszelki wypadek do szpitala. Nigdy nic nie wiadomo. Aha i nie daj sie zbyc, maja Ci malucha obudzic tak zebys go w koncu poczula :tak:
Dzieki za informacje, musze kiedys zamowic i wyprobowac, moze uda sie znalezc kogos kto wysyla za granice, bo widze, ze jest ich dosc sporo na allegro :)
 
U mnie z kolei znów pojawił się ból lewego biodra - normalnie nie mogę na nim spac, to rodzaj jakby skurczu, czy już sama nie wiem, takie spore napięcie , jakby biodro sie rozrastalo.
Poza tym od wczoraj czuję pod pępkiem takie jednosekundowe kłócie... czy tez tak macie?
 
Tofilesia daj znać czy się Leoś obudził w końcu :-)

Co do bólu bioder to ja czuję tylko jakby lekki nacisk ale nie jest to jakieś bardzo dokuczliwe. Dosłownie tak jakby mi dzidziol na biodrze siedział ;-)
 
a mi odpuściły biodra bo na początku ciąży to był koszmar. Od tyg jedynie taki ostry ból czuje jak chodze, ale to może z 3-4 razy więc nie narzekam.
 
Tofilesia, jakieś wieści??

Info dla dziewczyn, którym drętwieją dłonie w nocy, a nie mają szałowych usztywniaczy;-) Byłam wczoraj u chirurga i przy okazji zapytałam o te ręce, bo mi też to dokucza. Facet powiedział, że to kwestia szyjnego odcinka kręgosłupa. Należy spać na boku, z tak uformowaną poduszką, by kręgosłup na całej długości tworzył linię prostą. o tak:
kregoslup.jpg

I dodatkowo odchylać głowę do tyłu, nie garbić się i nie podkładać sobie rąk pod głowę!
Dziś się zastosowałam, było, lepiej, ale nie idealnie, nie umiem nie pchać łap pod łepek:-D
 
Hejka, Leoś wybudził się wczoraj po zjedzeniu arbuza. :-)
Dzisiaj cały dzień spina mi się brzuch, och dosyć to nieprzyjemne się robi, no i tak jakby mi tchu brakowało. A mąż rozchorował się wczoraj i ma gorącvzkę powyżej 38 stopni. Coś czuję, że też mnie w kościach zaczyna łupać. Cholera, w taka pogodę chorować. Wymiękam.
 
reklama
Teofilisia

Super ze maluch sie uaktywnił, zwykle po duzej dawce czegoś slodkiego, albo z duzą ilością cukru Maluchy zaczynaja fikac, bo dostają zastrzyk energii :)) wiec i Tw Leos zaczoł figlowac jak Mama pojadla cos dobrego!
;-)
Trzymaj sie dzielnie i nie daj sie chorobie!!! no pogoda masakra na kazda czynność a co dopiero chorobę, ale w takie upały lubi przyplatać sie np angina, wtedy temper czesto zwala z nóg! Oby Mąża omineła choroba i Tobie nic nie sprzedal.!!!:happy:
 
Do góry