reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

Mi wprawdzie naczynka nie pękają, ale nie ma się co dziwić że one nie wytrzymują jak tak przekrwione jesteśmy - ja to już patrzeć nie mogę, bo wszędzie tylko ciemne kreski tam gdzie żyły idą... Teraz jak troszkę się człowiek opalił to można znieść, ale przy całkiem bladej skórze nie wygląda to fajnie - zwłaszcza dekolt.

U mnie przy mojej bladej skórze to żyły nadają ciału wygląd terenów pustynnych. Niestety opalać za bardzo się nie lubię, a jak już coś mnie natchnie to wyglądam jak raczek.
 
reklama
U mnie przy mojej bladej skórze to żyły nadają ciału wygląd terenów pustynnych. Niestety opalać za bardzo się nie lubię, a jak już coś mnie natchnie to wyglądam jak raczek.

Ellsi ja z tym opalaniem to tak trochę w cudzysłowiu, bo ostatnimi czasy siedzę tylko w domu i uczę się do egzaminów i obrony a że laptop jest stacjonarny (bo bateria siadła), internet z kabla, to nie mam jak na słonko wyjść..., ale raz na tydzień akcja samoopalacz i jest całkiem przystępnie :D
 
Kochane - mdłości powróciły. I to jakie. Czy to normalne?
Mdli mnie na całego. W nocy krew z nosa, a teraz te mdłości. Czuje się jak na początku. Mam tylko nadzieję, że wymioty nie powrócą...
 
ewelinak teraz mdłosci?? współczuję..

Mnie tylko ciągnie dół brzuch..i boli przy chodzeniu..nie wiem może to normalne, wszystko się rozciaga, po drugie więzadła już w drugiej ciazy pewnie nie są takie mocne jak w pierwszej..i stąd te bóle.
 
ewelinak wspolczuje samopoczucia. Mam nadzieje ze to przejsciowe. Niestety ponoc tak jest :-( Rozumiem ze w poprzednich ciazach tak nie mialas? W razie czego jakby to nie ustalo to moze poradz sie poloznej, co ona na to.
aniawos mnie tez ciagnie brzuch, szczegolnie od pepka ale tez mam bole w podbrzuszu jak np. siedze lub dlugo sie zginam. Wtedy to mam takie bolace ciagniecia ze az czasami trudno mi sie wyprostowac :baffled: Moja ginka powiedziala ze bedzie jeszcze gorzej wiec nie narzekam.
 
miki opalacz to zawsze jakiś ratunek. Tylko ze mnie taka niezdara że nie wiem jakby to wyglądało. Wiem że od połowy czerwca będę częstym gościem u mojej siostry na działce więc może jakoś będę wyglądać.
 
Bluetooth - no niestety tak czasami się dzieje. W poprzednich ciążach nie wiedziałam co to znaczy słowo mdłości, czy wymioty.
Ta ciąża jest całkiem inna.
Zawsze zastanawiałam się jak któraś ze znajomych opowiadała o mdłościach. A jak kuzynka dzwoniła ledwo żywa od wymiotów na początku ciąży - to uwierzyć nie mogłam. Teraz wiem, wierzę i jak widzę - dostaję za swoje - za poprzednie nic nie pawikowanie - bo nie wiem jak to nazwać ;-)
A niech tam - byleby Malutka była zdrowa i szczęśliwa.
 
reklama
ewelina mi to lekarka powiedziała że nie ma czym się przejmować. To znaczy że hormony szaleją i tak wpływają na organizm. Może do chłopaków w twoim przypadku organizm się przyzwyczaił ale mała księżniczka to dla niego coś nowego ;-)Trzymam za ciebie kciuki. Ja się cieszę że mi już lepiej bo pierwsze 4 miesiące to tragedia.
 
Do góry