reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

Dziewczyny spokoju nie daje mi jedna rzecz:
czy można poronić (czy płód może obumrzeć) od nadmiaru wód płodowych?
Bo jeszcze jakby za mało było to bym się nie dziwiła, ale że za dużo...??? :szok:
Wczoraj mi bratowa powiedziała że moja koleżanka która była w 6 miesiącu ciąży z bliźniakami, musiała rodzić przez cesarkę, bo właśnie jedno dziecko umarło (że niby z nadmiaru tych wód) i drugie musieli ratować - waży 900g.
A ja jakoś nie do końca jestem przekonana czy to był powód...
 
reklama
Wydaje mi się, że jeżeli miała przekroczoną granicę ilości wód płodowych to lekarz zlecił by jej odciąganie nadmiernej ilości tych wód (nie wiem jak ten zabieg się fachowo nazywa). Ona była pod opieką lekarza?
 
jejku strasznie, ja nie mam pojęcia ale ogólnie to ja nie wnikam w takie rzeczy jak słyszę rozmowy na jakieś straszne tematy to uciekam...jakoś wolę się skoncentrować na swojej ciąży, bo z moim charakterem to bym zwariowała słuchając wszystkiego
 
miki ja o czymś takim nie słyszałam, i nawet nie chcę slyszeć. Jak Cię interesuje poszperaj sobie na necie, pewnie coś znajdziesz.
mononoke mnie swędzą cycki i brzuch..także to chyba normalne, skóra się rozciaga i tak chyba reaguje..
 
No to nie wydaje mi się, żeby lekarz nie zareagował skoro może to doprowadzić do śmierci dziecka. A przecież ilość wód w tak drastyczny sposób nie zwiększa się z dnia na dzień, żeby tego nie zauważył. Chyba coś innego spowodowało to co się stało.
 
Mnie juz od dawna swedzi skora no i cycki tez :baffled: Stosuje olejek dla kobiet w ciazy i jakos pomaga.
miki straszne to co piszesz ale ja nie chce o tym slyszec. Wprowadza to tylko panike i niepokoj wsrod dziewczyn. Kazda z nas powinna sie skupic na swojej ciazy i wlasnym zdrowiu, bo to jest dla niej najwazniejsze i powinnysmy sie tutaj wspierac duchowo i marudzic sobie nawzajem a nie straszyc. Codziennie wiele kobiet traci ciaze ale mnie to osobiscie nie interesuje, chociaz oczywiscie przykro mi ze kogos spotkala tragedia.
Jezeli bedziemy sie ciagle karmic informacjami o kolejnych chorobach, ktore moglyby sie nam przydarzyc, zagrozeniach i poronieniach to na pewno na zdrowie ani dziecku ani nam to nie wyjdzie. Mam nadzieje, ze sie nie obrazisz miki za ta szczera opinie ale po prostu musialam sie w tej kwestii wypowiedziec.
 
Wcale dziewczyny nie chciałam was ani straszyć ani wprowadzać w złe humory. Wczoraj właśnie jak rozmawiałam z bratową to ona do mnie z pretensjami że jestem w Niemczech z mężem zamiast na doopie w domu siedzieć skoro zamiar mam w Polsce rodzić, i ot tak mi powiedziała właśnie o tym przypadku - chyba właśnie po to żeby mnie nastraszyć. Ale zazwyczaj to co ona mówi to trzeba przez pół podzielić i trochę odjąć żeby prawdą była, dlatego spytałam was czy taka sytuacja jest możliwa, bo wiem że w wielu kwestiach macie dużą wiedzę. Przepraszam, że zburzyłam spokój forum, ale nie taki był zamiar... :-(
 
miki to ta twoja bratowa jakaś złośliwa :wściekła/y: Niech się ugryzie w .... a nie takie rzeczy mówi kobiecie w ciąży jeszcze ewidentnie żeby ją zmartwić. Podejrzewam że gorzej ci by było w Polsce gdzie tylko byś siedziała i tęskniła za mężem ale chyba jej to ciężko zrozumieć. Trzymaj się i nie zamartwiaj się. Jakbyśmy wszystko brali pesymistycznie to nawet na testach nie powinny pojawić się 2 kreseczki a jednak się udało.

Nawrót uczulenia. Kurcze jak ja tego nienawidzę :-(
 
reklama
miki to faktycznie mila ta Twoja bratowa. Wspolczuje Ci ze musialas sie nasluchac.

ellsi oby uczulenie szybko ustalo.
 
Do góry