reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

bluetooth ja mam jakiś zwykły z rosmanna, ale fajny jest taki chłodzący, wiesz co nawet sie nie zastanawiłam czy można używać w ciąży, raczej tak, na opakowaniu nic nie jeswt napisane
 
reklama
Bebzonik też mi nogi puchną, mocno puchną i lekarz powiedział, że jak odpoczywam, to z nogami w górze mam to robić, że moczyć w chłodnej wodzie i męża troche wykorzystać do masażu stóp, są kremy, ja uzywam perfecta mama
Dax Cosmetics Perfecta Mama Chłodzący krem na opuchnięte i zmęczone nogi 100 ml - zdjęcia, foto, galeria produktu :-)

Dzięki. Sprawię sobie taki krem, bo szok poprostu co się dzieje. Waga daje znać o sobie ;(
 
Ja też mam problem ze stopami- aż się boję upałów . Chyba tez muszę sobie nabyć ten krem- więc dzięki za linka;-)
 
ewelinak1 - z tą toxo w UK to nie jest tak całkiem głupie może, mój gin też uważa, że leczenie tego w ciąży nie daje żadnych rezultatów - przepisuje się u nas na toxo jakieś antybiotyki, ale one właściwie nie pomagają z tego co on mówi, a że jest ordynatorem w naszym szpitalu na oddziale położniczym to mu ufam.
No ale rzeczywiście ta opieka w UK to jakaś dziwna jest... ja nie wiem jak Wy sobie tam radzicie, dla mnie odmówienie pomocy jest niewyobrażalne, szok. To co opisujecie sprawia, że włos się na głowie jeży...

Mnie też ostatnio bolą stopy i w ogóle nogi, ale jest w tym coś jeszcze: zauważyłam na udach z przodu na górze, że pojawiają się takie pajączki jakby popękanych naczynek krwionośnych, smaruję to na razie kremem nawilżającym, ale boję się jednak, ze to zostanie albo co gorsza zacznie się rozszerzać w ogóle po nogach... Co to może być?
 
kasiula dzieki za info, poszukam w rossmannie tego zelu.
Dora_M z tego co opisujesz, to masz po prostu popekane naczynka.Jesli ktos ma kruche naczynia krwionosne to tak sie dzieje i bez ciazy i niestety zostaje. Ja mam tak i to nie tylko na udach i juz dawno przed ciaza. Odziedziczylam takie slonnosci po mojej mamie :-( Nie przejmuj sie jednak. Co prawda nie mozna nam teraz uzywac kremow na popekane naczynka ale potem mozesz sobie zrobic zabieg laserowy. Tutaj mozesz dowiedziec sie wszystkiego o tym problemie
Wzmacniamy i chronimy pękające naczynka
 
Mi wprawdzie naczynka nie pękają, ale nie ma się co dziwić że one nie wytrzymują jak tak przekrwione jesteśmy - ja to już patrzeć nie mogę, bo wszędzie tylko ciemne kreski tam gdzie żyły idą... Teraz jak troszkę się człowiek opalił to można znieść, ale przy całkiem bladej skórze nie wygląda to fajnie - zwłaszcza dekolt.
 
reklama
ewelinak1 - z tą toxo w UK to nie jest tak całkiem głupie może, mój gin też uważa, że leczenie tego w ciąży nie daje żadnych rezultatów - przepisuje się u nas na toxo jakieś antybiotyki, ale one właściwie nie pomagają z tego co on mówi, a że jest ordynatorem w naszym szpitalu na oddziale położniczym to mu ufam.
No ale rzeczywiście ta opieka w UK to jakaś dziwna jest... ja nie wiem jak Wy sobie tam radzicie, dla mnie odmówienie pomocy jest niewyobrażalne, szok. To co opisujecie sprawia, że włos się na głowie jeży...

Mnie też ostatnio bolą stopy i w ogóle nogi, ale jest w tym coś jeszcze: zauważyłam na udach z przodu na górze, że pojawiają się takie pajączki jakby popękanych naczynek krwionośnych, smaruję to na razie kremem nawilżającym, ale boję się jednak, ze to zostanie albo co gorsza zacznie się rozszerzać w ogóle po nogach... Co to może być?

Po prostu sa troche inne procedury niz w Polsce np.jak urodziła sie cørka i np. miała jakas wysypke to chodziłam do GP(lekarz rodzinny) dopiero potem zostałam uwiadomiaona ze z takimi małymi rzeczami chodzi sie do healtvistor (nie jestem pewna pisowni) jest to cos pomiedzy nasz pielegniarka srodowiskowa a pediadtra.Tutaj nawet zakupy musiałam sie uczyc robic na nowo:-D .
 
Do góry