reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bole i dolegliwosci ciążowe /połączone tematy/

reklama
Martucha mnie tez bola od kilku dni plecy ,to znaczy od dluzszego czasu bola ,ale zawsze jak cos robilam itp .a teraz nawet kilku talerzy nie umyje bo kregoslup odpada!!!!!!! NIewiem ale chyba moje dziecko gdzie mnie tam po kregoslupie cisnie ze hej !

HMM i mnie tak samo....a paradoks też taki, że jak leżę to tez bolą:-( czyli ciągle...
 
To może ja pociesze już od dawna ( początek 2 trymestru) puchły mi niesamowicie nogi i biegałam ciągle na susiu.
A od dziś nieziemsko bolą mnie plecy :wściekła/y:, aż można zwariować i nic nie pomaga.
A najgorsza jest noc od kilku dni, bowiem żadna pozycja do spania mi nie odpowiada :no: i naturalnie pozostało nocne siusianie:zawstydzona/y:
 
mam takie pytanie o bóle brzucha. jestem dopiero w 6 tyg. i codziennie mam bóle jak przed miesiączką. boję się że coś złego się dzieje. byłam na usg, wyszło dobrze, lekarz powiedział mi że mój organizm broni się przed ciążą :( czy któraś z Was miała coś takiego?? jak pytałam znajome to żadnej brzuch nie bolał.
 
mam takie pytanie o bóle brzucha. jestem dopiero w 6 tyg. i codziennie mam bóle jak przed miesiączką. boję się że coś złego się dzieje. byłam na usg, wyszło dobrze, lekarz powiedział mi że mój organizm broni się przed ciążą :( czy któraś z Was miała coś takiego?? jak pytałam znajome to żadnej brzuch nie bolał.

w pierwszych tygodniach moze bolec brzuch ale jak sie martwisz to najlepiej skontaktuj sie z lekarzem !!
 
Mnie ostatnio coraz większy ból sprawia dziecię. Jakoś tak wyjątkowo się porusza, że wszystko mnie boli, często kłuje, w nocy spać nie mogę. Dosyć często też wypycha się tak, że nie mogę iść, wyprostować się czy oddychać. Czy tylko ja mam takiego brutala? Staś był delikatniejszy.
 
mam takie pytanie o bóle brzucha. jestem dopiero w 6 tyg. i codziennie mam bóle jak przed miesiączką. boję się że coś złego się dzieje. byłam na usg, wyszło dobrze, lekarz powiedział mi że mój organizm broni się przed ciążą :( czy któraś z Was miała coś takiego?? jak pytałam znajome to żadnej brzuch nie bolał.

W pierwszej ciąży bolało mnie podbrzusze jak na okres. Jak test mi wyszedł pozytywny od razu poleciałam do ginki z tym problemem i dowiedziałam się, że w pierwszej ciąży to bardzo pospolite bóle, które są spowodowane powiększaniem się i ukrwianiem macicy.
 
reklama
Mnie ostatnio coraz większy ból sprawia dziecię. Jakoś tak wyjątkowo się porusza, że wszystko mnie boli, często kłuje, w nocy spać nie mogę. Dosyć często też wypycha się tak, że nie mogę iść, wyprostować się czy oddychać. Czy tylko ja mam takiego brutala? Staś był delikatniejszy.

Nie tylko TY;-)a już sie martwiłam że jakas przewrażliona na tym punkcie jestem bo kopniaki i przepychanki są bolesne.
 
Do góry