reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bole i dolegliwosci ciążowe /połączone tematy/

reklama
Od jakiegoś czasu strasznie bola mnie zęby i jest coraz gorzej. Czy któraś z Was przeżyła wizytę u dentysty w ciąży.Dodam ,że bez znieczulenia nie pozwolę się dotknąć a prawdopodobnie zęby są do leczenia kanałowego.Idę dzisiaj do dentysty i strasznie się boję:-(
 
ja leczylam zeby do siodmego miesiaca a w siodmym jeden mi wyrwali :) kanalowki Ci nie zrobia, bo to sie wiaze ze zdjeciem rentgenowskim, a tego nie wolno robic w ciazy, znieczulenie jesli nie jestes uczulona i jakos zle na to nie reagowalas wczesniej jest ok, ja wszystko mialam robione w znieczuleniu- to jest miejscowe i nie trafia do dzidziusia, bardziej dziecku mozna zaszkodzic nerwami wiec proponuje sie zrelaksowac i smialo leczyc, bo po ciazy moga powypadac
 
Jestem juz po wizycie u dentysty całe szczęście miałam czyszczony ten ząb tylko chwilkę a potem założony jakiś opatrunek leczniczy ,który ma być wyjęty dopiero jak się mała urodzi:)
 
Kapusta ma działanie przeciwzapalne, zawiera też dużo przeciwutleniaczy (antyoksydantów), a mrożona to pewnie dlatego żeby się nie zepsuła w lodówce :-D Nie powiem przy zapaleniu piersi gdy miałam zastój pokarmu oprócz ściągania przez Stasia (bardzo bolesne ale przynosiło ulgę) kapustę wykorzystywałam również. bo choć nie tak skuteczna jak dziecko to delikatniejsza :-D
 
Kochana zobaczysz jak Ci będą wręcz eksplodowały piersi z nawału pokarmu to przeprosisz tą kapuste i mrożoną nie pogardzisz;-)
U mnie też sprawdzały sie okłady z zamrożonego ręcznika;-)


TO JA JUZ PRZEPRASZAM W TAKIM BADZ RAZIE KOCHANA KAPUSTE;-);-);-),PO PROSTU NIE WIEDZIALAM CO SIE ROBI Z ZAMROZONA ,BO NIGDY NIE SLYSZALAM,WIEDZIALAM TYLKO ZE TLUCZONA JEST DOBRA NA OPUCHLIZNE:tak::tak:
 
hej, ja mam pytanko odnośnie leków. Moja szyjka macicy skróciła się i ma półtora centymetra. Dostałam dzisiaj receptę na FENATEROL i STEWERAN. Czy któraś z was to bierze? Jak się po tym czujecie?
 
reklama
Do góry