reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bole i dolegliwosci ciążowe /połączone tematy/

reklama
2,5 cm w siodmym miesiacu to dluga szyja?!skoro 2 cm to absolutne minimum pod koniec osmego
taka byla opinia lekarza a raczej lekarzy ,bo bylam najpierw w w jednym ,pozniej przewozili mnie do drugiego szpitala ,wiec tak naprawde w ciagu tych 3tyg pobytu chyba z dziesieciu mnie badalo:tak: i kazdy mowił ,ze szyja długaaaaa a jak sie skrocila do 1 cm to twirdzili ,ze nie jest tak zle jak ten tydzien ciazy,wiec nie ma sie co martwic:tak:
 
chodzi oczywiscie o zamknieta czesc kanału szyjki a nie cała długość,bo to jest ważne w tym wszystkim:tak:
 
niezle, mnie wyslali na dodatkowe badania pare dni temu, bo lekarz sie zmartwil, ze chyba krotka, ale usg wykazalo, ze norma, ktg brak skurczy, nospka, magnezik, posiedziec troche na pupie, zwolnic tempo, bo wariat jestem, a w stanie blogoslawionym tak zaawansowanym to moze lepiej nie wariowac i luzik :) ale w siodmym to mialam okolo 4 cm szyje, tylko pozniej dzidzia juz glowka w dol sie ulozyla i tak powolutku, powolutku juz ma prawo sie skracac, ale najwazniejsze, ze sie trzymacie, jeszcze widze 4 tygodnie i Gabrysia bedzie mogla wychodzic kiedy bedzie chciala :) wytrwalosci zycze
 
Moja szyjka ma 2,5 cm dlugosci,wczesniej byla dluzsza ale zaczela sie rozwieracx od strony macicy i teraz sie skrucila,w miejsce tamtego rozwarcia weszla teraz głowka dziecka ale lekarz narazie mowi ze porod raczej nie grozi.Zobaczymy co bedzie w czwartek,najwazniejsze zeby sie nie rozwierala i zeby nie bylo skurczów;-)
 
niezle, mnie wyslali na dodatkowe badania pare dni temu, bo lekarz sie zmartwil, ze chyba krotka, ale usg wykazalo, ze norma, ktg brak skurczy, nospka, magnezik, posiedziec troche na pupie, zwolnic tempo, bo wariat jestem, a w stanie blogoslawionym tak zaawansowanym to moze lepiej nie wariowac i luzik :) ale w siodmym to mialam okolo 4 cm szyje, tylko pozniej dzidzia juz glowka w dol sie ulozyla i tak powolutku, powolutku juz ma prawo sie skracac, ale najwazniejsze, ze sie trzymacie, jeszcze widze 4 tygodnie i Gabrysia bedzie mogla wychodzic kiedy bedzie chciala :) wytrwalosci zycze
Dzieki dzieki ! narazie wytrwale leże i nic nie robie zgodnie z zaleceniami :tak: Lekarz mowil ,ze nawet 3tygodnie wystarcza:tak: tzn do 36tc biore leki,pozniej wszytsko odstawiamy i wyciagamy pesser i mozna rodzic :tak:
 
o jaaa, tez sie nie moge doczekac spokoju pt.rozwiniete plucka dzidzi, potem juz niech wychodzi kiedy chce ( byle przed swietami :p )
 
no my jeszcze kilka dni i tez bedziemy mogly spac spokojnie :) kurcze, mam chyba zespol ciesni nadgarstka, okropne uczucie, zwlaszcza rano, ja nie wiem jak dotrwam nerwowo do tego wyliczonego terminu ehh...ale dla dzidzi wszystko!
 
reklama
Witam wszystkie Mamy.
Dołączyłam do Was wczoraj, czytam z wielką ciekawością Wasze posty i właśnie zainteresowało mnie to co napisałaś Chudzielcu :tak:
(...)kurcze, mam chyba zespol ciesni nadgarstka(...)
Czy to się objawia ostrym bólem nadgarstków? Ja mam dość mocne bóle w nadgarstkach, zwłaszcza nocą i rano, w dzień jak rozruszam to jest już lepiej. No i dłonie opuchnięte, ale to standard :-(
 
Do góry