reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból spojenia łonowego

SleepingBeauty

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Sierpień 2018
Postów
512
Hej
Aktualnie jestem w 39+6 tc.
Od kilku dni boli mnie chyba spojenie łonowe, to znaczy przy leżeniu jak zmieniam pozycję to boli w okolicach bioder w dole, więc to chyba to. No i podczas chodzenia.
I teraz nie wiem, jest Majówka, lekarzy nie ma w przychodniach.. Czy udać się z tym do szpitala, co zrobić..
Wizytę u ginekologa mam dopiero na 06.05.
Jak myślicie ?
 
reklama
reklama
Mnie tak boli w tej hak i w poprzediej ciazy ostrzej od 25tyg...teraz 33tydzien..w poprzedniej ciazy mialam Wizyty z fizjo i wykaz ćwiczeń a w tej ciąży juz wiedząc o tym sie po prostu oszczedzam. Trzymam nogi razem itd
Kolejne ciaze nie sa dla mnie zbytnio łaskawe i im jestem wieksza tym gorzej mi sie chodzi 😆

A u ciebie to juz ostatni dzwonek wiec6sie na szczęście długo tym nje pomeczysz co na tym etapie ciąży bywa norma😍
A no i mam nadzieję, że u Ciebie coś lepiej, ból daje odpocząć :hmm:
 
Do góry