reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból spojenia łonowego

SleepingBeauty

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Sierpień 2018
Postów
512
Hej
Aktualnie jestem w 39+6 tc.
Od kilku dni boli mnie chyba spojenie łonowe, to znaczy przy leżeniu jak zmieniam pozycję to boli w okolicach bioder w dole, więc to chyba to. No i podczas chodzenia.
I teraz nie wiem, jest Majówka, lekarzy nie ma w przychodniach.. Czy udać się z tym do szpitala, co zrobić..
Wizytę u ginekologa mam dopiero na 06.05.
Jak myślicie ?
 
reklama
U mnie ból był nie do wytrzymania, nawet usg nie dało się zrobić, bo nacisk głowicy na spojenie powodował, że robiło mi się ciemno przed oczami, ortopeda tylko pomachała nogami i szybka decyzja - skierowanie na cesarkę, bo ryzyko całkowitego posypania się było za duże.
Oj, to już poważniejsza sprawa była :sad:
U mnie na szczęście aż tak nie jest
 
reklama
Odświeżam temat. Mam termin porodu na 20.01 właśnie złapał mnie ból jak opisany.. czy powinnam niezwłocznie udać się do lekarza prowadzącego lub na izbę przyjęć ? Mam wizytę na 7.01 i nie bardzo wiem co robić ?:/
 
Hej
Aktualnie jestem w 39+6 tc.
Od kilku dni boli mnie chyba spojenie łonowe, to znaczy przy leżeniu jak zmieniam pozycję to boli w okolicach bioder w dole, więc to chyba to. No i podczas chodzenia.
I teraz nie wiem, jest Majówka, lekarzy nie ma w przychodniach.. Czy udać się z tym do szpitala, co zrobić..
Wizytę u ginekologa mam dopiero na 06.05.
Jak myślicie ?
Mnie tak boli w tej hak i w poprzediej ciazy ostrzej od 25tyg...teraz 33tydzien..w poprzedniej ciazy mialam Wizyty z fizjo i wykaz ćwiczeń a w tej ciąży juz wiedząc o tym sie po prostu oszczedzam. Trzymam nogi razem itd
Kolejne ciaze nie sa dla mnie zbytnio łaskawe i im jestem wieksza tym gorzej mi sie chodzi 😆

A u ciebie to juz ostatni dzwonek wiec6sie na szczęście długo tym nje pomeczysz co na tym etapie ciąży bywa norma😍
 
Hej
Wiesz co, jako, że ze mnie panikara, to udałabym się jak najszybciej do lekarza. Daj znać :)

I tak też wczoraj oczywiście zrobiłam xD
Byłam u ortopedy na pierwsze oko przygotowanie do porodu zlecone dodatkowe usg aby sprawdzić :) wstępnie termin na usg na 7.01 ale bardzo możliwe że pójdę 3.01 jak tylko się zrobi jakieś miejsce :D
 
Mnie tak boli w tej hak i w poprzediej ciazy ostrzej od 25tyg...teraz 33tydzien..w poprzedniej ciazy mialam Wizyty z fizjo i wykaz ćwiczeń a w tej ciąży juz wiedząc o tym sie po prostu oszczedzam. Trzymam nogi razem itd
Kolejne ciaze nie sa dla mnie zbytnio łaskawe i im jestem wieksza tym gorzej mi sie chodzi 😆

A u ciebie to juz ostatni dzwonek wiec6sie na szczęście długo tym nje pomeczysz co na tym etapie ciąży bywa norma😍
Hehe, zobacz na datę ile minęło :D mój dzidziuś za niedługo do przedszkola pójdzie :D
Z tym chodem w ciąży na końcówce to dosłownie jak kaczka chodziłam, z bólu i ciężaru :p Trzymaj się :)
 
reklama
Do góry