reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

moja koleżanka też wybierała się na wesele w zeszłą sobotę, miała kupioną sukienkę taką śliczną plażówkę :) no i w czwartek przed weselem mała się zdecydowała wyskoczyć ;p więc kto wie czy na to wesele pójdziesz ;)
 
reklama
hello :-)
widze kochane ze nadal wszystkie w 2 paku!!! no ja jeszcze tez!!
wczoraj bylam u gina, a wiec nasza ksiezniczka wazy 3900 :szok: !! smieje sie ze musze przygotowac wieksze ciuszki dla niej heh bo spakowane mam naprawde male.
rozwarcia brak!!
jezeli do 10 lipca sie nie rozpakuje w co watpie to 11go mam byc na IP i bedzie cesarka!!
 
Hey kobietki

Wrocilam z mama z zakupow i jestem wykonczona! Maqnio, Lasy S - Teraz niech maly siedzi grzecznie, bo wydalam troche kaski na ciuchy:-) Pochodzilam 4,5 godz po galeriach handlowych, teoretycznie moze mnie ruszyc - tak z przekory :)

Wisenka, a co ciotka Kociatka mowila??? Trzymaj sie, a wlasciwie to niech Ci wreszcie pusci :-D Powodzenia!

Mama Kubka - spora corunia :) Niech Cie wezmie, Kochana, poskakaj po sklepach

Dobranoc
 
hej bable!!

kociatka baw sie dobrze, wytancuj ile sił w nogach a w niedziele KONIECZNIE chce cie widziec na porodówce!!!!!:-)
mamkubka heh moja tez wielkolud - 4000g i trzeba bedzie urodzic - chocby sie waliło i paliło. u mnie tez cisza na pokładzie, kompletnie nic sie nie dzieje. jak przez weekend sie nie ruszy, to w pon. dzwonie do mojego gina co dalej.:-)
 
Informuje szanowne towarzystwo, ze Wisienka urodzila corunie:-) Zaczela sn, skonczylo sie jednak cc. Obie maja sie dobrze!

Ja tocze sie nadal mimo duzej aktywnosci i wczorajszego wesela:sorry2: Maqnio toczy sie rowniez. Liczymy, ze jak wzielo Wisienke to i nas kiedys wezmie........... M.W. koncert mowisz nie pomogl??? To ja juz nie wiem
 
Witam, u mnie nadal nic sie nie dzieje, czuje sie swietnie, jutro ide do szpitala bo bede 2 dni po terminie...
Juz skonczylam sie pakowac, lece sie przygotowac na ogladanie przez lekarza
laugh.gif

Odezwe sie pewnie juz z niuniem do konca tyg mam go miec
laugh.gif

Trzymajcie sie, tym w terminie zycze szybkich porodow a czekajacym "nicniebolenia"
biggrin.gif
 
Witajcie :-)

Dawno nie wpadałam. :sorry2:Ja od wczoraj jakoś brzuch mam twardszy, jakbym najedzona na maxa była. aa i od kilku dni zaobserwowałam, że mi się ehm... obniżył i ma jakoś inny kształt...
szyjka ma 2cm i niewielkie rozwarcie, więc ja to chyba do terminu to jednak nie dotrwam, w piątek mam odstawić fenoterol.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry