reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
maqnio dokładnie chodzi mi o to, gdzie wkleja się zdjęcia dzieciątek ;-) bo czasami któraś pisze, że dodała zdjęcie na "słodziaczkach" a ja nie wiem jak tam trafić, nie wiem w jakim dziale to jest :zawstydzona/y:
sorki, może to nie to, że Tobie mózg wyparował, tylko ja niezrozumiale pisze :-)
 
Hej Kuleczki!!!
kociatka gon1a sie rozpakowala wczoraj , podejrzewala ze wody jej sie sacza, pojechala na ip i sie potwierdziło, miala cc , maluszek zdrowy ale malutki 2050 g, porod w 36tc, z tego co wiem to zdrowy, na reszte newsow czekamy.
tequila aa..teraz zrozumialam:) a wiesz ze tez szukalam przed chwila tego watku i nie moge go znalezc. wiem na pewno ze w kazdymi miesiacu mamuski zamieszczaja foty swoich nowonarodoznych malenstw, ale nie znalazlam watku ogolnego z fotami.

a ja normalnie zaczynam miec stresa przed jutrzejszym zdjeciem szwu, ze bedzie bolalo itp. a z drugiej strony szaleje ze szczescia, ze dotrwalam, ze to juz jutro, ze moja mala jest zdrowa i donoszona, normalnie napisze moze nieskromnie, ale jestem z siebie dumna!
 
maqnio dzięki wielkie za zainteresowanie :-) w temacie cukrzyca ciążowa powiedziała mi pewna Kobietka, że to właśnie tam, tak więc chyba jednak nie ma osobnego tematu ;-)
 
magnio powinnaś być dumna z siebie! Ach zazdroszczę Ci tych emocji...ciąża donoszona i teraz tylko ta ciekawość jak szybko po zdjęciu szwu Różyczka postanowi się z wami przywitać :)

A ja czekam na deszcz, na jutrzejszą wizytę u ginki i szukam imienia dla młodego ;) We wrocku już dawno nie padało. Jest mi tak gorąco, że do wieczora to w zasadzie tylko koktajlami się żywię.

Co do dawki magnezu to ja biorę 3x535mg(64mg jonów magnezu), a czasm więcej. Mam wrażenie, że magnez to działa na mnie lepiej niż fenoterol :)
 
mei dzieki kochana!! &&& za jutrzejsza wizyte, na pewno wszystko bedzie ok:)!! u nas leje poki co:)ale pogoda i tak masakryczna, wilgotnosc duza i cała sie kleje..ble...a ciekawosc mnie zżera..czas pokaze czy wróce do domu w dwupaku czy tez moze z malutka na rekach:)
 
Czesc Pileczki :)

Magnio, masz pelne prawo byc dumna i szczesliwa, w koncu walczylas dzielnie i teraz idziesz odebrac laury :)) Nic sie nie martw, bedziemy Ci tutaj dopingowac i zaklinac Matke Nature zeby poszlo gladko i bezbolesnie:blink: Z calego serca zycze Ci tego!
A wiec to Gonia... Tak tez myslalam, bo doszlam do tej historii z wodami plodowymi. Szkoda ze maluszek nie zaczekal dluzej, ale najwazniejsze zeby byl zdrowy. Wage szybko nadrobi.

Mei, w Krakowie pada raz dziennie srednio, co niestety nie wplywa na temperature. Mamy tutaj saune parowa po prostu po takim deszczu. Ja nie otwieram okien, bo mozna sie ugotowac. Daj znac koniecznie jak poszla wizyta.

Ja bylam dzisiaj na kontroli, po raz pierwszy u nowego lekarza prowadzacego (z polecenia rodziny meza), ktory okazal sie ordynatorem wybranego przeze mnie szpitala. Maluszek 2,4 kg, szyjka krotka, ale lekarz stwierdzil ze powinna jeszcze troche wytrzymac. Nic generalnie nie zapowiada zeby cos odbylo sie zbyt wczesnie. Jak wszystko bedzie nadal tak jak trzeba i maly sie za bardzo nie pospieszy, moge urodzic w wodzie :)) Mam juz kontakt do poloznej, ktora taki porod przyjmie. Szpital wyglada naprawde OK, nie doznalam szoku, nawet po nowoczesnej klinice luksemburskiej. Badania krwi wyszly eleganckie. Wszystko wychodzi na prosta i oby tak zostalo!

Caluski i niezbyt opuchnietego dnia Wam zycze:-)
 
czesc dziewczynki :-)
maqnio to juz jutro sciagaja Ci szew?? ale ten czas szybko zlecial- suuper :-) my tez jestesmy z Ciebie Dumne :-)
ja jutro ide do gina i dowiem sie kiedy mi sciagaja.. wstepnie mial to byc poniedzialek 13go, no zobaczymy...
ja tez juz sie zaczynam troszku bac ale DAMY RADE :-)
no i ja szykuje sie tez na cesarke bo moja mała jednak sie nie odwrocila..
 
reklama
kociatka, mama kubka bardzo Wam dziękuje dziewczyny!!!! kciuki na pewno sie przydadza!!
kociatka super wieści kochana!!naprawde!!!!maluszek pieknie wazy i napewno posłucha mamusi i posiedzi jeszcze w brzuszku!!Zreszta na całe szczescie jestescie juz po bezpiecznej stronie!
mama kubka ty jestes 5 minut za mna wiec moze tego 13 bedziesz rozwiazana:) super, ze tak niewiele nam zostało:)!!!
 
Do góry