reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ale emocje na tej ostatniej prostej, jak na olimpiadzie! Która pierwsza, która druga, która trzecia! No kurczę na setne sekundy będziemy rodzic jak tak dalej pójdzie! @gooskaw @Alexis124
Pozdrawiam już ze szpitala po przyjęciu, u mnie planowo jutro będzie po wszystkim! :)
 
Ale emocje na tej ostatniej prostej, jak na olimpiadzie! Która pierwsza, która druga, która trzecia! No kurczę na setne sekundy będziemy rodzic jak tak dalej pójdzie! @gooskaw @Alexis124
Pozdrawiam już ze szpitala po przyjęciu, u mnie planowo jutro będzie po wszystkim! :)
Trzymam kciuki! ❤️ mnie póki co będą przyjmować na jakiś oddział. Zobaczymy co dalej… 🙈

Update: jestem na porodówce, czekamy czy coś się zacznie. Póki co lekkie skurcze i dalsze wycieki wód. Oby się rozkręciło 💪🏼
 
Ostatnia edycja:
Trzymam kciuki! ❤️ mnie póki co będą przyjmować na jakiś oddział. Zobaczymy co dalej… 🙈

Update: jestem na porodówce, czekamy czy coś się zacznie. Póki co lekkie skurcze i dalsze wycieki wód. Oby się rozkręciło 💪🏼
Już bliżej niż dalej jak coś to będą wywoływać chwila moment i mały będzie w końcu z Tobą ❤️
 
Była położna, rozwarcie póki co tak jak było, jest szansa, że coś w nocy ruszy (czuję mocniejsze skurcze generalnie). Jeżeli nie, to rano podadzą oksytocynę, żeby w nocy pacjentki nie męczyć
 
reklama
Moje skurcze rozwierajace szyjke sa dosc intensywne. Czekam na lekarke zeby sprawdzila co tam sie dzieje :-)

Ja nie wiem co te dzieci widza w rodzeniu sie w nocy 🤷‍♀️
 
Do góry