reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
@Alexis124 ananasa jedz! Świeżego koniecznie. I mąż niech Ci laktację postymuluje 😂 właśnie byłam ciekawa czy Cię pełnia rozpakuje, tym bardziej ze mi wczoraj strach w oczy zajrzał ze to może być już!
 
@Alexis124 ananasa jedz! Świeżego koniecznie. I mąż niech Ci laktację postymuluje 😂 właśnie byłam ciekawa czy Cię pełnia rozpakuje, tym bardziej ze mi wczoraj strach w oczy zajrzał ze to może być już!
Z ananasem to mi cukrzyca przeszkadza a uwielbiam takiego świeżego ❤️ no muszę z mężem pogadać poważnie 😂

a próbowałaś umyć wszystkie podłogi na kolanach? :p
Dzisiaj od rana ogarniam mieszkanie, ale powiem szczerze, że do podłóg nie dotarłam, wymiękłam, bo plecy mi wysiadają 😂 mały jednak swoje waży a ciało do ruchu nie przyzwyczajone 🙈
 
Z ananasem to mi cukrzyca przeszkadza a uwielbiam takiego świeżego ❤️ no muszę z mężem pogadać poważnie 😂


Dzisiaj od rana ogarniam mieszkanie, ale powiem szczerze, że do podłóg nie dotarłam, wymiękłam, bo plecy mi wysiadają 😂 mały jednak swoje waży a ciało do ruchu nie przyzwyczajone 🙈

Oj tam. Jednego opitolisz to raz wybije cukier i spokoj :-p zagryz orzeszkiem i oby skurcze przyszly;-)
 
reklama
Do góry