reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny dziś nocujemy na porodówce 🙈 lekarz kazał mnie przekazać żeby tam kontrolowali bo czuję napięcia i na KTG wyszły dość mocne i regularne… zobaczymy co to będzie 🤭
Ojej to piękne wiadomości no ciekawe ciekawe czy już tej nocy się uda urodzić ❤️ jak coś jestem z Tobą i trzymam mocno kciuki ❤️❤️❤️
 
reklama
Generalnie całą noc jakieś mizerne napięcia miałam, to z wieczora przez co trafiłam na porodówkę się wyciszyło. Jedyne co mnie teraz boli to biodro od leżenia cały czas w jednej pozycji.
Około 8 ma być obchód i zdecydują czy wracam na oddział czy indukują 🙈
 
Generalnie całą noc jakieś mizerne napięcia miałam, to z wieczora przez co trafiłam na porodówkę się wyciszyło. Jedyne co mnie teraz boli to biodro od leżenia cały czas w jednej pozycji.
Około 8 ma być obchód i zdecydują czy wracam na oddział czy indukują 🙈

Powiedz im ze masz blisko dom i wolisz do domu a na indukcje przyjdziesz w 38tc:-))))
 
Wróciłam na oddział 😂 wszystko się wyciszyło, rozwarcie nie zwiększyło. „Widać, że jeszcze nie rodzę”. Położne mówią, że tak podejrzewały mój powrót jeszcze nierozpakowanej, bo to się często zdarza taki spacer 😂 co pozwiedzałam to moje.
Ciekawa jestem czy po tych atrakcjach jeszcze mnie stąd wypuszczą 🙈
W sumie to niech mały sobie tam jeszcze posiedzi kilka dni na spokojnie 😂
 
Wróciłam na oddział 😂 wszystko się wyciszyło, rozwarcie nie zwiększyło. „Widać, że jeszcze nie rodzę”. Położne mówią, że tak podejrzewały mój powrót jeszcze nierozpakowanej, bo to się często zdarza taki spacer 😂 co pozwiedzałam to moje.
Ciekawa jestem czy po tych atrakcjach jeszcze mnie stąd wypuszczą 🙈
W sumie to niech mały sobie tam jeszcze posiedzi kilka dni na spokojnie 😂
Mogli by wypuścic😄 widać że mały się jeszcze nie spieszy
 
Wróciłam na oddział 😂 wszystko się wyciszyło, rozwarcie nie zwiększyło. „Widać, że jeszcze nie rodzę”. Położne mówią, że tak podejrzewały mój powrót jeszcze nierozpakowanej, bo to się często zdarza taki spacer 😂 co pozwiedzałam to moje.
Ciekawa jestem czy po tych atrakcjach jeszcze mnie stąd wypuszczą 🙈
W sumie to niech mały sobie tam jeszcze posiedzi kilka dni na spokojnie 😂
Bo to był tylko brzuchowy entuzjazm na ściągnięcie szwu! Jedno świętowanie na raz, przyjemności porodowe jeszcze przed Tobą 😁
 
reklama
Do góry