reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

U mnie takie 20-25to norma byla wlasnie w drugiej polowie dnia. Rano zawsze takie 4-10 bo cialo wypoczete i rozluznione. Ja stawiam ze wtorku doczekacie na luziku:-)
Oby! 💪🏻 będziemy walczyć o te kilka dni, ale czuję się jak tykająca bomba 🙈

Dla małego pewnie lepiej by było po skończonym 38 tc, ale niestety nie mam na to wpływu 🥺
 
Ostatnia edycja:
reklama
Te twardnienia i skurcze przepowiadające to loteria. Wiec jeszcze różnie może być, może ruszy od razu po ściągnięciu szwu a może przenosisz jeszcze (w końcu nie tylko szyjka ale i skurcze i pęknięcie pęcherza decyduje) i najlepiej nie nastawiaj się ani ze od razu się zacznie ani na żaden konkretny termin ;) super dzielnie przetrwalas tyle, nagroda już tuż tuż ❤️
 
Oby! 💪🏻 będziemy walczyć o te kilka dni, ale czuję się jak tykająca bomba 🙈

Dla małego pewnie lepiej by było po skończonym 38 tc, ale niestety nie mam na to wpływu 🥺

A czemu lepiej? 37 to swietny wynik. Moj pierworodny to 37+0 i jest idealny, procz upartego charakteru ;-)
Te twardnienia i skurcze przepowiadające to loteria. Wiec jeszcze różnie może być, może ruszy od razu po ściągnięciu szwu a może przenosisz jeszcze (w końcu nie tylko szyjka ale i skurcze i pęknięcie pęcherza decyduje) i najlepiej nie nastawiaj się ani ze od razu się zacznie ani na żaden konkretny termin ;) super dzielnie przetrwalas tyle, nagroda już tuż tuż ❤️

Ale Ty ladnie piszesz, a przeciez rzut beretem jak Twoja kolej bedzie :-)))
 
Na nic się w sumie nie nastawiam ;) na przenoszenie u mnie szans nie ma, bo jak samo nie ruszy to będą indukować tak czy inaczej do końca 39tc. Wolałabym żeby samo jakoś poszło. Cały czas się boję, że za późno zareaguję, ale raczej te nasilone skurcze bym poczuła 🙈
Mały wydaje mi się jest stosunkowo nisko, a ta szyjka cały czas trzyma tylko na szwie 😂
 
Bez zmian :D dalej leżymy, skurcze raz są raz ich nie ma. Dzisiaj zdjęli szwy 🙈

Prawie im zemdlałam na fotelu jak leżałam na plecach z miednicą wyżej, ponoć blada się zrobiłam momentalnie 😂 z tego co zrozumiałam jest 1 cm rozwarcia
Ooo 1 cm to mało ja zaczęłam od 2 😄 no to pewnie będą wywoływać 🤣
 
Kurna, weź mnie nie dołuj 😂 wystarczy mi atrakcji w tej ciąży.
Mąż przyjdzie to będziemy spacerować po korytarzu 😂
Koniecznie teraz dużo ruchu 😄a może jeszcze Cię wypuszcza do domu to wtedy będziecie mogli pobaraszkowac🤣 teraz już super mały ułożony glowkowo szew ściągnięty więc jak nic się będzie działo to wypiszą Cię
 
reklama
Do góry