reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Właśnie dosyć mało, bo zmierzyli na 7 a norma jest do 5… uciekać nie uciekają, bo nie czuję, żeby coś tam leciało… może to już faktycznie niedługo i stąd te napięcia
Mi spadły poniżej 5 ale to przez wymioty. Kazali mi pić dużo wody w te upały ja nie mogłam jakoś wmusic w siebie. Poza tym było mi już bardzo ciezko i chciałam żeby mi jak najszybciej zrobili już ją cesarkę. Oni generalnie czekają do 37 +0 później to już niech się dzieje
 
Mi spadły poniżej 5 ale to przez wymioty. Kazali mi pić dużo wody w te upały ja nie mogłam jakoś wmusic w siebie. Poza tym było mi już bardzo ciezko i chciałam żeby mi jak najszybciej zrobili już ją cesarkę. Oni generalnie czekają do 37 +0 później to już niech się dzieje
No ja to doskonale wiem 😂 bo żeby nie to że donoszona lepiej w papierach wygląda to by mi pewnie te szwy ściągnęli i się nie zastanawiali
 
Właśnie dosyć mało, bo zmierzyli na 7 a norma jest do 5… uciekać nie uciekają, bo nie czuję, żeby coś tam leciało… może to już faktycznie niedługo i stąd te napięcia
U mnie zmniejszenie wod plodowych oznaczalo porod. Tez mi nie wyciekaly. Czytalam gdzies , ze przed porodem dzieci wypijaja wiecej tej wody. Co by nie bylo Twoje malenstwo jest juz bezpieczne 💗. Powodzenia . Trzymam kciuki.

Za Was Wszystkie trzymam kciuki💗💗💗
 
reklama
Dzisiaj usłyszałam na obchodzie „jak pani chce to może pani już rodzić, ale dobrze byłoby do wtorku wytrzymać” 😂
No chciałabym wytrzymać. Te napięcia raz są, raz ich nie ma, czasem podbrzusze mnie pobolewa okresowo… myślę, że jak zdejmą szwy to ruszy 🙈
 
Do góry