reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dzisiaj usłyszałam na obchodzie „jak pani chce to może pani już rodzić, ale dobrze byłoby do wtorku wytrzymać” 😂
No chciałabym wytrzymać. Te napięcia raz są, raz ich nie ma, czasem podbrzusze mnie pobolewa okresowo… myślę, że jak zdejmą szwy to ruszy 🙈
No to dobrze już będzie miała to za sobą kochana 37 tydzien to jest super
 
reklama
Dzisiaj usłyszałam na obchodzie „jak pani chce to może pani już rodzić, ale dobrze byłoby do wtorku wytrzymać” 😂
No chciałabym wytrzymać. Te napięcia raz są, raz ich nie ma, czasem podbrzusze mnie pobolewa okresowo… myślę, że jak zdejmą szwy to ruszy 🙈

Jak to mowia - trzymaj nogi razem 🤷‍♀️ ale mysle ze faktycznie jak Ci sciagna to sie szybko potoczy bo na co ma czekac?:-)
I byle do wtorku! Ja juz tez bede spokojniejsza z moim swietem 35tc;-)
 
Uważajcie bo jak tak wszystkie będziecie mówić ze po ściągnięciu od razu ruszy to mały zrobi psikusa i posiedzi tam jeszcze miesiąc 😂 pamiętajcie ze mówicie o dziecku, a dzieci to małe kochane perfidki czasami 😂
Ale trzymam mocno kciuki za ściąganie szwu na spokojnie i zgodnie z planem a nie na szybko ❤️
 
Też bym wolała dotrwać do następnego tygodnia. Póki co mam jakieś napięcia, wydaje się regularne patrząc na KTG. No i pobolewa mnie to podbrzusze… nie wiem jakie są skurcze przepowiadające, ale zakładam że to może być to.
Maluch może zrobić psikusa, ale z moją macicą chyba nie wygra, bo ta zaczyna się powoli buntować 😂 trzymajcie kciuki żebyśmy wytrwali chociaż do wtorku ❤️
 
Też bym wolała dotrwać do następnego tygodnia. Póki co mam jakieś napięcia, wydaje się regularne patrząc na KTG. No i pobolewa mnie to podbrzusze… nie wiem jakie są skurcze przepowiadające, ale zakładam że to może być to.
Maluch może zrobić psikusa, ale z moją macicą chyba nie wygra, bo ta zaczyna się powoli buntować 😂 trzymajcie kciuki żebyśmy wytrwali chociaż do wtorku ❤️
Jakie skurcze się piszą?
 
reklama
Do góry