reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziś to jak dla mnie było takie typowo ciążowe. Bo te dwa dni temu to po prostu fatalnie się czułam.
Milenka mi w brzuchu tańczy, nie wiem też czy ona się tak nie układa, że mnie uciska na żołądek. Ja w ogóle mam tak, że jak jestem głodna, to mi niedobrze. A od dwóch dni w żołądku mam niewiele i myślę, że wpadam w błędne koło.

Ann - a jak Twoje samopoczucie/
Andzialilu - jak się czujesz?
Sodalit - dajecie radę rodzinnie?
 
reklama
Ja też jak jestem głodna to mi niedobrze. Teraz jest lepiej ale pierwsze dwa trymestry zajadalam mdłości...
U mnie jako tako. Znowu fatalna noc, budzę się koło 1, zasypiam ok 5 a przed 7 mąż wstaje po pracy i mnie budzi. Na dodatek znowu wzdęcia, już chyba chce urodzić skoro wiecznie mam się tak czuć ☹️
 
Ann - już niedługo. Skoro czop zaczął odpadać, to nie będzie się wiecznie ciągnąć ten stan ciąży. Aczkolwiek rozumiem doskonale. Człowiek chciałby po prostu zacząć funkcjonować normalnie.
 
Z jednej strony chciałabym jeszcze pozostać w tym stanie bo po porodzie nie będzie znowu na nic czasu. Poza tym pewnie lepiej dla dziecka jakby sobie jeszcze w brzuchu pomieszkalo. Ale te jelita mnie dobijaja. Miałan nadzieję że jak zacznę się ruszać to będzie troszkę lepiej a tu nic z tego 😐

A najmłodsza chora jednak ?
 
Natla- dostajesz coś zapobiegawczo? Ja odkąd mam pessar dostaję co dwa tygodnie nystatynę.

Mam co drugą noc dopochwowo macmiror. Przyjmuje też dopochwowo luteinę ale robię odstęp i luteinę tak o 19 a przed samym snem macmiror. Nie wiem jak jest z wchłanianiem takiej ilości leków dopochwowych.
 
Ann - jest bardzo senna dziś, więc to nie miało sensu, żeby poszła do żłobka.

Humor mi siadł i to tak konkretnie. Chce mi się płakać, hormony robią swoje. Wiem, że to wszystko minie i jest chwilowe, ale źle mi.
 
Z jednej strony chciałabym jeszcze pozostać w tym stanie bo po porodzie nie będzie znowu na nic czasu. Poza tym pewnie lepiej dla dziecka jakby sobie jeszcze w brzuchu pomieszkalo. Ale te jelita mnie dobijaja. Miałan nadzieję że jak zacznę się ruszać to będzie troszkę lepiej a tu nic z tego 😐

A najmłodsza chora jednak ?
Ann, a hemoroidy też masz w ciąży przy tych problemach z jelitami ? Bo u mnie już się zaczęło :( tylko ja mam problemy z tym od 18 r.ż. więc to nie jest niespodzianka, że w ciąży gorzej.
Mam co drugą noc dopochwowo macmiror. Przyjmuje też dopochwowo luteinę ale robię odstęp i luteinę tak o 19 a przed samym snem macmiror. Nie wiem jak jest z wchłanianiem takiej ilości leków dopochwowych.
Lekarze twierdzą, że nie kolidują te leki że sobą. Właśnie dobrze, że wkładasz na samo spanie macmiror, to sobie ,,poleży" i lepiej podziała. Też to brałam.
 
reklama
Do góry