reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dzieki kochana, bo az spanikowalam ze mi zaraz beda chcieli pessar sciagnac,tego to sie boje najbardziej 😱 Ale juz moj gin do mnie zadzwonil ze mi przepisze antybiotyki i nic nie bedzie zdejmowal...ufff i to juz drugi raz taka sytuacja ze pobieraja posiew w Medicover i jest jalowy a w szpitalu wychodza bakterie- no jak to mozliwe?
A Ty jak sie kochana czujesz? Jak tam Twoja sytuacja? Ktory to juz tydz? Jak nastroj?
Wczoraj pierwszy raz zapodałam insulinę. Kłuje się w brzuch palce nogę ....mam dosyć. Leżę i różne nastroje. Dziś kontrola.
32 zaczynam w niedzielę. Brzuch stawia się częściej. 3 października planowe przyjęcie 🙂 do szpitala. Ja przy szwie często mam posiew , pochwa ok ale z pęcherza wyszła infekcja - przepisał mi granulat do wypicia , ale tuż przed miałam posiew robiony , pierwszy raz z innego laboratorium - wynik : 4 rodzaje bakterii ilościowo nie do oznaczenia. Źle pobrany materiał( sikanie w jałowy kubek nie jest filozofia wyższa). Do poprawy. Taaaa...po leku to sobie mogę robić , na zleceniu pisze materiał pobrany 4 , posiew robiony 7 ....bez komentarza. Korzystam z Luxmed u i trzeba było z nimi zostać. Więc co laboratorium to laboratorium. Dziś zobaczę co mój lek. Z tym zrobi.
 
Wczoraj pierwszy raz zapodałam insulinę. Kłuje się w brzuch palce nogę ....mam dosyć. Leżę i różne nastroje. Dziś kontrola.
32 zaczynam w niedzielę. Brzuch stawia się częściej. 3 października planowe przyjęcie 🙂 do szpitala. Ja przy szwie często mam posiew , pochwa ok ale z pęcherza wyszła infekcja - przepisał mi granulat do wypicia , ale tuż przed miałam posiew robiony , pierwszy raz z innego laboratorium - wynik : 4 rodzaje bakterii ilościowo nie do oznaczenia. Źle pobrany materiał( sikanie w jałowy kubek nie jest filozofia wyższa). Do poprawy. Taaaa...po leku to sobie mogę robić , na zleceniu pisze materiał pobrany 4 , posiew robiony 7 ....bez komentarza. Korzystam z Luxmed u i trzeba było z nimi zostać. Więc co laboratorium to laboratorium. Dziś zobaczę co mój lek. Z tym zrobi.
Z tymi posiewami to tak jest...Lekarka mi mówiła, że niestety co laboratorium to wynik może byc inny. Przy przyjęciu do szpitala miałam zrobiony GBS - wynik ujemny. Dwa tygodnie później w prywatnym laboratorium- już pozytywny. To gdzie mogłam to złapać? W szpitalu? Teraz robię posiewy co tydzień - na przemian z moczu, szyjki oraz biocenozę. Biorę też provag w kapsułkach - trudno mi ocenić czy to dzięki temu, ale póki co posiewy czyste (poza tym paskudnym gbs).
 
Ominęło mnie to ufff ale cala drogę do szpitala powtarzałam sobie, żeby pamiętać powiedzieć, że ten szew w ogole mam xD
Gratuluję serdecznie, to mój poród-marzenie i to jeszcze pierwszej dzidzi! :) Pewnie sporo stresów było przez to tempo, ale też wolałabym postresowac się krócej a intensywniej i mieć wszystko szybko za soba.
 
Z tymi posiewami to tak jest...Lekarka mi mówiła, że niestety co laboratorium to wynik może byc inny. Przy przyjęciu do szpitala miałam zrobiony GBS - wynik ujemny. Dwa tygodnie później w prywatnym laboratorium- już pozytywny. To gdzie mogłam to złapać? W szpitalu? Teraz robię posiewy co tydzień - na przemian z moczu, szyjki oraz biocenozę. Biorę też provag w kapsułkach - trudno mi ocenić czy to dzięki temu, ale póki co posiewy czyste (poza tym paskudnym gbs).
W szpitalu mozna zlapac bakterie- Ja jestem tego przykladem
 
Z tymi posiewami to tak jest...Lekarka mi mówiła, że niestety co laboratorium to wynik może byc inny. Przy przyjęciu do szpitala miałam zrobiony GBS - wynik ujemny. Dwa tygodnie później w prywatnym laboratorium- już pozytywny. To gdzie mogłam to złapać? W szpitalu? Teraz robię posiewy co tydzień - na przemian z moczu, szyjki oraz biocenozę. Biorę też provag w kapsułkach - trudno mi ocenić czy to dzięki temu, ale póki co posiewy czyste (poza tym paskudnym gbs).
No to ja juz tak mam drugi raz ze w Medicover posiew jalowy a w szpitalu jakas bakteria-chyba nie powinno to tak byc...
 
Kurcze , szyjka 6mm trzyma się na szwie . Dr mówi że lepiej nie będzie. Dostanę chyba zawału. Do szpitala końcem miesiąca 🙄 jak ja to wytrzymam .
 
reklama
Do góry