reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Musi być dobrze😊 zaczęłam dopiero 29 tydzień, moja gin chce żeby się udało chociaż do 32 donosić. Zostały niecale 3 tyg, mój partner pociesza, że wyleże jak każda i w 39 będę już chciała urodzić😅
Zobaczysz, że ma rację 😁wierz w to co mówi i będzie dobrze 😉 a od 20 tc mam problem z szyjka a tu proszę 37+4 i to bez żadnego zabezpieczenia 😉 i nie mów dopiero 29 tc, tylko już 29 tc, zaraz będzie 30 i do przodu 😁 trzymam kciuki ✊
 
reklama
Dziewczyny bliżej końcówki, @Gosia903488 @mamatrojeczki, jak teraz odczuwacie ruchy swoich maleństw? Takie rozpychanie, już nie kopniaki? To pierwsza ciąża i już tu mężowi panikuję, czy jest ok, bo ostatnio ruchy synka są delikatniejsze...i tak się zastanawiam, czy to dlatego że ma teraz znacznie mniej miejsca.
 
Dziewczyny bliżej końcówki, @Gosia903488 @mamatrojeczki, jak teraz odczuwacie ruchy swoich maleństw? Takie rozpychanie, już nie kopniaki? To pierwsza ciąża i już tu mężowi panikuję, czy jest ok, bo ostatnio ruchy synka są delikatniejsze...i tak się zastanawiam, czy to dlatego że ma teraz znacznie mniej miejsca.
Tak, jest to bardziej rozpychanie, przeciąganie, wypychanie. Czasem gdzieś noga, czy łokieć.
Normalne, bo ma coraz mniej miejsca.
 
Hej hej. Ja melduje się że szpitala. Miałam o 9:50 ściągany szew z szyjki. Trwało to może z 15 sekund, nie bolało. Potem lekarz powiedział, że szyjka miękka, rozwarcia na razie nie ma. Miałam ktg, ale żadnych skurczy nie było. Mały się ruszał. Wg usg waga 2800. Jak do 14 nic się dziać nie będzie, czyli nie będzie skurczy, boli, plamienia czy krwawienia to idę jeszcze dziś do domu. I będę czekać 🙈
 
reklama
Ja mam dokładnie takie same odczucia ;) Najmniej twardnieje kiedy leżę na lewym boku.
Mi w sumie jak leżę to tak żebym czuła naprawdę że mi stwardniał to najczęściej jak się położę na wznak ale martwi mnie ze jak wstanę to mam taki jak kamień chyba za te 7 tygodni mięśnie mi się całkiem osłabiły a brzuch rośnie mam taką wgl jak wstanę napiętą skórę jakby mi jej brakowalo
 
Do góry