reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Znowu po duphastonie mi włosy lecą garściami.. Jak tylko biorę te tabletki ponad tydzien widać różnicę na szczotce. Po 1 trymestrze jak brałam ludzie zamiast gratulować mi ciąży pytali czy jestem chora tak wylysialam ☹
Wiem, że po nim są zaparcia, mdłości itp.,ale to raczej normalne objawy. Ale z włosami...to naprawdę współczuję! 😣🤷
 
podają mi laktuloze na zaparcia. Zaczeła troche działac po dobie. Dzis lekarz rozwazał czy nie dodac pessaru do tego mojego szwu...twardnienia tez sa dla mnie zagadka, na szczescie poki co nospa daje rade.
A dają ci coś na uspokojenie bo mi powiedzieli że stres może potęgować twardnienie?
 
A dają ci coś na uspokojenie bo mi powiedzieli że stres może potęgować twardnienie?
nie, nie było takiego tematu. Ale to chyba nie stres, jestem dosc spokojna. To bardziej lezenie i progesteron powoduja u mnie zaparcia. Pewnie lepiej czułabym sie leząc w domu, ale tutaj jestem spokojniejsza, ze zareaguja jesli cos zlego sie zadzieje. U mnie to dopiero zaczyna sie 26tc, wiec paradoksalnie ten pobyt w szpitalu daje mi wiekszy spkoj.
 
nie, nie było takiego tematu. Ale to chyba nie stres, jestem dosc spokojna. To bardziej lezenie i progesteron powoduja u mnie zaparcia. Pewnie lepiej czułabym sie leząc w domu, ale tutaj jestem spokojniejsza, ze zareaguja jesli cos zlego sie zadzieje. U mnie to dopiero zaczyna sie 26tc, wiec paradoksalnie ten pobyt w szpitalu daje mi wiekszy spkoj.
No ja mam dziś dopiero 25 i 1 to przedemna też jeszcze duża droga a ile planują cie trzymać? Dostałas sterydy na pluca?
 
A ja mam takie pytanie- do kiedy bierzecie duphaston i luteinę? Ja akurat zMiast luteiny mam dopochwowo lutinus i lekarz chce odstawiać go w 28 tc a duphaston kazał zmniejszyć z 3 na 2 tabletki a po tygodniu na 1,5 tabletki dziennie ? Szyjka z wczoraj ponad 4 cm(założony szew) 25+4 tc
 
reklama
Sami lekarze mówią że to jedzenie w szpitalu niby dla cukrzyków się nie nadaje, ale nikt z tym nic nie robi. Tam nawet zupy się nie da zjeść bo jest podprawiamy mąką lub kaszą manną. Normalnie szok!
Mi jak przynieśli chleb, to położna mnie uprzedziła, żebym go nie jadła, bo mi cukier skoczy. A potem Pani ordynator miała pretencje, że mam spadek cukru i głodzę dziecko 🤦🤦
 
Do góry