reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Nana9898 widzę, że nie tylko ja już nie mogę spać 😁 próbuje ponownie zasnąć ale mi to nie wychodzi... ciężka pod względem psychicznym noc za mną 😥 szkoda że nie potrafię wyłączyć głowy i się nie nakręcać tym wszystkim 🙈
 
reklama
@Nana9898 widzę, że nie tylko ja już nie mogę spać 😁 próbuje ponownie zasnąć ale mi to nie wychodzi... ciężka pod względem psychicznym noc za mną 😥 szkoda że nie potrafię wyłączyć głowy i się nie nakręcać tym wszystkim 🙈
Heh ja leżę w szpitalu to już wgl 🙂 pojechałam przedwczoraj bo brzuch mi się napinał i mnie zostawili że szyjka szwankuje wczoraj stwierdzili ze się skróciła ale nie jest tak źle więc sama nie wiem 🙂 na razie leżę 🙂 wiesz ze u mnie nocki zawsze były ciężkie
 
Mnie badają co tydzień jeśli chodzi o usg, no i badania laboratoryjne co 2 tygodnie plus jak coś wynika z aktualnego tc. Odkąď biorę regularnie no spe to nie mam twardnień, jedynie czasami mały się intensywnie wypina I czuje wszystkie ruchy dość mocno, bo jestem szczupła. Może być tak że Ci twardnieje brzuch od intensywnych ruchów dziecka albo przy zmianie pozycji. Niekoniecznie to musi powodować skracanie szyjki. Mój doktor mówi że najgorsze są skurcze I dopóki ich nie ma to powinno być ok.
A coś z tym białkiem w moczu u Ciebie się wyjaśniło?
 
Czesc dziewczyny, łacze sie z wami w bolu, od soboty leze w szpitalu i tez odczwam twardnienia brzucha (glownie wieczorem), dodatkowo takie bole krzyzowe. Troche przechodza gdy zmienim pozycje albo wstaje do toalety. Podaja mi nospe, luteine i syrop na zaparcia. Na razie niewielka poprawa, czekam na badanie szyjki przez USG.
 
reklama
Mnie badają co tydzień jeśli chodzi o usg, no i badania laboratoryjne co 2 tygodnie plus jak coś wynika z aktualnego tc. Odkąď biorę regularnie no spe to nie mam twardnień, jedynie czasami mały się intensywnie wypina I czuje wszystkie ruchy dość mocno, bo jestem szczupła. Może być tak że Ci twardnieje brzuch od intensywnych ruchów dziecka albo przy zmianie pozycji. Niekoniecznie to musi powodować skracanie szyjki. Mój doktor mówi że najgorsze są skurcze I dopóki ich nie ma to powinno być ok.
A coś z tym białkiem w moczu u Ciebie się wyjaśniło?
Mi właśnie po rzy zmianie pozycji czasami poczuje takie twardnienie jak się obracam bo to łóżko strasznie nie wygodne i czuje takie właśnie parcie na dole ale wydaje mi się że to właśnie przez zaparcia czuje taki ucisk. A leki jakie masz oprócz nospy?
 
Do góry